איך להשיג בטן שטוחה


מה לבצע - מתיחת בטן או שאיבת שומן?

אין ספק שהתופעה של בטן נפוחה ולא אסתטית, בין אם מעודף שומן ובין אם מעודף עור, היא בעיה שמטרידה רבים מאתנו, הרי כולנו חולמים על בטן שטוחה. פעמים רבות כאשר אנחנו מתחילים להשמין ולו במקצת - ישר השומן עובר להצטבר באזור הבטן, ויוצר מראה לא נעים. לחילופין, גם אם רזינו, לעתים יש עודפי עור שגורמים לכפלים שאינם יפים באזור הבטן. זה מונע מאתנו ללבשו בגידם צמודים, ללבוש בגד ים, ובאופן כללי גורם לקשיים. כמובן שאפשר לטפל בבעיות הללו, בעזרת טיפול מתאים של מתיחת בטן או שאיבת שומן. עם זאת, חשוב להבין שהטיפולים אינם זהים במטרתם ובאופן הפעולה שלהם, וחשוב שתבחרו בניתוח שמתאים לכם.

אז מה ההבדל ובמה הניתוחים דומים?


המטרה - קודם כל, יש הבדל במטרה. אדם שבא לבצע ניתוח של שאיבת שומן, הוא אדם שיש לו כאמור עודף של תאי שומן באזור הבטן, ובניתוח יסירו את אותם תאים ואת השומן שהם מייצרים. לעומת זאת, בניתוח של מתיחת בטן, מדבור ממש באופן פיזי על המתיחה של תאי העור בבטן וניתוקם מתאי השומן - כך שהבטן מקבלת מראה יותר שטוח ומתוח, בלי שום קשר לכמות השומן שיש בה.

קהל היעד - קהל היעד המרכזי של ניתוחי שאיבת השומן, הוא אדם בעל עודף משקל אשר מתבטא באזור הבטן, כאשר עודף המשקל עלול להיגרם ממחלות שונות, מתהליכים הורמונליים וכיו"ב. לעומת זאת, מי שבא לעבור מתיחה לבטן, זהו אדם שאולי בעבר היה בעל עודף משקל וכעת הרזה, אך העור בבטן עדיין לא התרגל למצב זה ולא נמתח בחזרה למימדים הרגילים. גם נשים רבות אשר עברו לידה סובלות מעור רופף יחסית, ומבקשות לעבור ניתוח מתיחת בטן.

התעמלות ותזונה - מה שמשותף לשני הטיפולים הוא ששניהם לא באים להחליף אורח חיים בריא. חשוב להבין כי אחרי שעוברים שאיבת שומן, הבטן לא תישאר רזה אם לא תקפידו על תזונה בריאה, שמירה על כושר, הימנעות משתיה אלכוהול ועישון מופרזים וכיו"ב. הדבר נכון גם למתיחה של הבטן, שתשמור על צורתה היפה והמתוחה רק אם תקפידו על אורח חיים בריא שיעודד גם את האלסטיות של העור.

שילוב בניתוח - בחלק מהמקרים אפשר כמובן לשלב בין שני הניתוחים ולערוך שאיבה לשומן בעור ואז למתוח את הבטן. אולם, לא תמיד יש צורך בכלל בשני הניתוחים הללו, וחשוב לפנות לרופא מומחה לכירורגיה פלסטית שיסביר לכם האם באמת יש צורך בשניהם או שרק ניתוח אחד יספיק.

איך להשיג בטן שטוחה אצל ד"ר רדרמןעדיין מתבלטים מה הניתוח שיתאים לכם? אתם מוזמנים לפנות למרפאה של ד"ר רדרמן. כמומחה בעל שם בתחום הכירורגיה הפלסטית ד"ר רדרמן והצוות הרפואי שלו יעזרו לכם וילוו אתכם לאורך כל התהליך. ד"ר רדרמן יבחן את מצבכם ויסביר לכם האם אתם זקוקים לשאיבת שומן או למתיחת הבטן, יסביר לכם מה ההשלכות וכמובן יספק לכם את התוצאה הרצויה.