שתלי סיליקון לניתוחי חזה

אם תשאלו נשים מהו האיבר בגופן שיכול לגרום להן לרגשי נחיתות או לתחושת גאווה הנובעות מעצם היותן נשים, סביר מאוד להניח שרבות מהן ישיבו שזהו החזה שלהן. זאת משום שמדובר בסמל הנשיות בעולם כולו מאז ומתמיד, ולכן רבות הנשים שחשוב להן לדאוג לכך שהוא ייראה טוב בכל מצב, גם לאחר לידות והנקות, ירידה במשקל או התבגרות. בעידן בו אנחנו חיים, שמאפשר ביצוע ניתוחים פלסטיים המאפשרים לכל אדם להיראות טוב יותר ולא פחות חשוב – להרגיש טוב יותר, נשים רבות פונות אל מנתח פלסטי מומחה ומקצועי בתחומו על מנת לבצע הגדלת חזה.

ביטחון מלא

גם נשים שעברו ניתוח כריתת שד כתוצאה ממחלת סרטן או מתאונת דרכים יכולות לשקם את מראה החזה שלהן באמצעות שתלי סיליקון. הן עוברות פרוצדורה ניתוחית זהה לזו שעוברת כל מטופלת אחרת, ובסיום הניתוח יכולות להתגאות בחזה שנראה טבעי לגמרי ולשפר משמעותית את הביטחון העצמי שלהן.

סיליקון – להיראות טוב, להרגיש טוב

היום ניתוחי הגדלת חזה מתבצעים בדרך כלל באמצעות שתלי סיליקון. אמנם, בעבר חשדו שהחומר שממנו עשויים השתלים עלול לגרום לסרטן השד והשימוש בהם הופסק (באות התקופה השתמשו בשתלים שמולאו במי מלח), אולם בשנת 2006, לאחר שבוצעו מחקרים רבים בנושא שכללו מעקב אחרי נשים רבות לאורך זמן, אישר ה-FDA האמריקאי לחזור ולהשתמש באותם שתלי סיליקון שכן לא נמצאה כל הוכחה לכך שהם גורמים לסרטן השד. מכיוון שכך, רוב הרופאים חזרו להשתמש בהם, משום שללא ספק הם נותנים את התוצאות הטובות ביותר.

כל גודל, כל צורה

שתלי סיליקון מאפשרים לעצב את החזה בדיוק על פי רצון הלקוחה. כמובן, שבחירת הגודל צריכה להתבצע לאחר התייעצות עם רופא מוסמך, על מנת שלא ליצור מצב של עומס יתר על הגב ועל החזה, מצב שעלול לגרום נזקים חמורים לעמוד השדרה ולהפוך למטרד עבור אותה אישה. לאחר בחירת הגודל והצורה הרצויים בעזרת תוכנת הדמיה ממוחשבת מתקדמת, ניתן לבצע את הניתוח עצמו.

הפרוצדורה הרפואית

ביום הניתוח על המטופלת להיות בצום מוחלט משום שהניתוח מתבצע בהרדמה כללית. במהלך הניתוח מתבצע חתך מסביב לפטמה, מתחת לשד או ליד בית השחי – בהתאם להחלטה משותפת של הרופא ושל המטופלת עצמה. השתלים עצמם ממוקמים מאחורי השריר של בית החזה או מאחורי בלוטת השד או לפניה – בהתאם למראה השד שמעוניינים להשיג ולמבנה גופה של האישה. הניתוח הפלסטי עצמו אורך בין חצי שעה לשעתיים, ולאחריו רוב המטופלות מדווחות על כאבים באזור, שניתן להתגבר עליהם באמצעות משככי כאבים בלבד. לאחר החדרת השתלים מקבלת המטופלת הנחיה ללבוש חזייה תומכת על מנת שלא לחוש אי נוחות. התפרים מוסרים לאחר כעשרה ימים, אז היא גם נבדקת כדי לוודא שהניתוח עבר בהצלחה. תופעות הלוואי של ניתוח הגדלת חזה באמצעות החדרת שתלי סיליקון מסתכמות, בדרך כלל, בכאבים ובאי נוחות הנמשכים מספר ימים ותו לא, אולם חשוב מאוד לקבל הסבר מקיף מהרופא המנתח על מנת להיות מודעים לכל האפשרויות, גם אלה שהן נדירות יחסית.

ד"ר דוד רדרמן - לשירותך

ד"ר דוד רדרמן הינו מתח פלסטי מקצועי מוסמך, המתמחה בביצוע ניתוחי הגדלת חזה באמצעות החדרת שתלי סיליקון באיכות מעולה. הניתוח מתבצע לאחר מתן ייעוץ מקצועי ובדיקה יסודית של המטופלת על מנת לקבל החלטה מושכלת לגבי ביצוע הניתוח ולגבי גודל השד הרצוי. לאחר הבדיקה וההסבר המקיף שניתן במרפאה נקבע תור לביצוע הפרוצדורה הניתוחית, המתבצעת בתנאים סטריליים והיגייניים, כאשר כל מטופלת יודעת שהיא נמצאת בידיים טובות. לאחר הניתוח תקבלי הדרכה מדויקת להתמודדות עם הכאבים שעלולים להיות וייקבע לך תור להסרת התפרים.