ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הזרקת בוטוקס לגברים

 

מהם טיפולי בוטוקס וכיצד אנחנו משתמשים בהם בעולם הניתוחים הפלסטיים כיום?

 
 

טיפולי בוטוקס הם כמה מהטיפולים המבוקשים והפופולאריים בעולם הפלסטיקה המודרני. הטיפולים הללו, שהם טיפולים קצרים באורך דקות בודדות, מתבצעים בהזרקה ולא כרוכים בניתוח של ממש, וכך הם הופכים לטיפולים נוחים ומבוקשים שכל אחת ואחד מאתנו יכול ליהנות מהם. הבוטוקס שאנחנו מזריקים לפנים שלנו גורם להפחתת פעילות שרירי ההבעה, וכך למעשה הוא מטשטש ואף מעלים קמטים בפנים שלנו לאחר ימים בודדים מלבד מרגע ההזרקה. באמצעות הבוטוקס אנחנו מבצעים טיפולים כמו העלמה וטשטוש של קמטים באזור הגבות, העיניים והמצח, ואפילו סביב הפה והצוואר. טיפולי בוטוקס כיום הם כבר ממש לא נחלתן הבלעדית של נשים שרוצות ליצור מראה צעיר יותר בפנים שלהן – כיום, גם הזרקת בוטוקס לגברים היא שירות מבוקש שגברים רבים משתמשים בו להצערת מראה הפנים.

 

הזרקת בוטוקס לגברים – כי גבר צריך פנים מלאות הבעה אך נקיות מקמטים

 
  • הזרקת בוטוקס לגברים היא שירות שהולך ונהיה פופולארי, מתוך ההבנה שגברים רבים מבינים יותר ויותר את חשיבות הטיפול בעור הפנים שלהם והמראה הצעיר שלהן. גבר לא צריך להיכנע לקמטים מוגזמים, גם אם לא כל הגברים מעוניינים במראה נקי מקמטים לחלוטין. שימוש איכותי ומקצועי בבוטוקס יכול לתת לכל גבר את התוצאה המדויקת שהואמבקש, עם הבעה גברית ואסתטית ובלי קמטים שמוסיפים לפנים שלנו עשר שנים.
  • טיפולי הבוטוקס השונים שניתן לבצע בפני גברים הם אותם הטיפולים שניתן להציע לנשים – טשטוש קמטים בגבות, במצח, סביב העיניים או סביב הפה. קמטים מוגזמים באזורים אלה לא מוסיפים להבעה המנוסה והגברית של הגבר, אלא יכולים לעשות שירות רע מאוד לגבר ולגרום לו להיראות זקן של ממש. טיפול בוטוקס איכותי מונע את זה.
 

טיפולי בוטוקס לגבר עושים אצל ד"ר דוד רדרמן, מומחה לניתוחים פלסטיים

 
 
בוטוקס לגברים
 
 
 
ד"ר דוד רדרמן הוא מומחה לניתוחים פלסטיים מכל סוג, שאחד מתחומי ההתמחות הרבים שלו ושל הקליניקה שלו הוא כל מה שנוגע להזרקות בוטוקס. גם בתחום של הזרקת בוטוקס לגברים המרפאה של ד"ר רדרמן מציעה לכם את המענה האיכותי ביותר, ליצירת המראה מלא ההבעה אך הצעיר ביותר שניתן ליצור.