ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

העלמה וטשטוש קמטים

 
על פי רוב, קמטים מופיעים באזורים הכי חשופים לשמש כמו למשל הפנים, הצוואר וגב כף היד. מלבד חשיפה לשמש ישנם גורמים נוספים המקדמים קמטים כמו למשל עישון, סוג העור ותורשה. לקמטים ישנן דרגות שונות החל בקמטוטים ועד קמטים עמוקים ואם הנכם מוטרדים מהקמטים שלכם ומהשפעתם על המראה שלכם, יש לכם אפשרות להעלים ולטשטש אותם באמצעות שתי אפשרויות עיקריות ולא פולשניות: בוטוקס ומילוי.
 

העלמת קמטים בשתי צורות

 
ד"ר רדרמן מומחה בהעלמת וטשטוש קמטים מציע את שירותיו לקשת רחבה של מטופלים. בין תחומי התמחותו:

הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר להעלמה וטשטוש של קמטים ויתרונה העיקרי בכך שהיא אינה כרוכה בתהליך כירורגי. הטיפול מתאים הן לגברים והן לנשים ואת תוצאותיו והשפעתו ניתן לראות כבר לאחר שלושה ימים ולפרק זמן של כמה חודשים. יש לציין כי אין מדובר בפתרון קבוע לאורך זמן, מה גם שהתהליך דורש מיומנות ודיוק מצד הרופא המבצע הן מבחינת הכמויות והן מבחינת אופן ומיקום ההזרקה לכן חשוב לבצע בחירה חכמה של המקום בו תתבצע ההזרקה.

בשנים האחרונות הבוטוקס הפך לאפשרות פופולריות במיוחד ובאמצעותו ניתן לחכות עם ניתוחים כירורגיים עד לשלב הרבה יותר מאוחר. יתרונותיו של הטיפול באים לכדי ביטוי בכך שהוא כמעט ולא כואב כלל, אינו טראומתי לגוף ואינו דורש הרדמה או תקופת התאוששות. למעשה לאחר ההזרקה ניתן לחזור ישירות לשגרה.

מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם בתחום העלמת וטשטוש קמטים היא מילוי. ישנם חומרי מילוי שונים כאשר חומצה היאלורונית נחשבת לאחד המועדפים. במהלך הטיפול מזריקים אל שכבת העור חומרי מילוי אשר מטרתם למלא את אותם חריצים בעור ובכך לתת נפח לאזורים "המקומטים". החומצה ההיאלורונית הנה חומר טבעי אשר מעניק לעור מראה חלק ורענן ומספק תוצאות לפרק זמן של שנה- שנתיים.

ממש כמו הזרקת בוטוקס, גם טיפול זה אינו דורש הרדמה, הטיפול מתבצע בקליניקה ומיד לאחריו ניתן לחזור לשגרה. לאחר הטיפול יש לצפות לכאבים מקומיים או לאדמומיות קלה. תופעות לוואי אלו צפויות לעבור תוך כמה שעות ועד כמה ימים בודדים. רבים מאתנו שואפים להעלים את פגעי הזמן והגיל מעל הפנים או לכל הפחות לטשטש אותם. בעזרת טיפולים כמו בוטוקס או מילוי קמטים ניתן לעשות זאת די בקלות, תוך פחות מחצי שעה ליתר דיוק, ואף ללא הצורך בהחלמה ארוכה כפי שמחייבת האופציה הניתוחית.
 

כיצד בוחרים את הטיפול המתאים?

 
לכל סוג טיפול ישנם יתרונות וחסרונות ועל כן כדי להחליט יש להתייעץ עם מומחים לתחום על מנת שההתאמה תהיה כמה שיותר פרטנית. אחת הסוגיות אשר עליהן יש לתת את הדעת היא סוג העור של המטופל ולו להתאים את החומר שיעשה את העבודה הטובה ביותר. דבר נוסף שיש להתייחס אליו הוא רגישות. ישנם אנשים אשר רגישים לחומרים מסוימים ולכן יש לבצע בדיקות על מנת להכריע מהו החומר אשר יפעל באופן אופטימלי מבלי לגרום לתופעות לוואי חמורות במקרה וקיימת רגישות. לכן על מנת לבחור את הטיפול המתאים יש להגיע קודם כל לפגישת ייעוץ ולו רק כדי לבצע בדיקות ואפיון מעמיק.
 

עם מעל 25 שנות ניסיון לא מתווכחים

 
ד"ר דוד רדרמן הוא מומחה לניתוחים פלסטיים ולו ניסיון של שניים וחצי עשורים. לכל אורך דרכו המקצועית חרט על דגלו ערכים כגון מתן יחס אישי וצמוד ורמת מקצועיות גבוהה. ערכים אלו מאפשרים לו להעניק מענה מדויק לצרכים שלכם ולבחור את הטיפול המושלם לציפיות ולרצונות שלכם. לכן אם אתם מעוניינים בטיפול העלמת וטשטוש קמטים צרו קשר עם צוות המרפאה והם ישמחו לתאם עמכם פגישת ייעוץ ללא עלות במהלכה יסבירו על תופעות הלוואי והמאפיינים של כל טיפול וטיפול על מנת שתוכלו להגיע להחלטה המושכלת והנכונה ביותר עבורכם.