ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

העלמת צלקות

 
 
גוף האדם נחשב לאחת היצירות המושלמות ביותר של הטבע, לרוע המזל יצירת המופת הזו נפגמת לעיתים בשל צלקות הנגרמות בעקבות ניתוחים, תאונות ומקרים לא נעימים אחרים. עם זאת, עולם הרפואה האסתטית מפותח מספיק כדי להחזיר לגוף את המראה הראשוני והנקי שלו. העלמת צלקות זה הליך מומלץ ביותר עבור אנשים המרגישים אי נוחות שבחיים עם צלקת. בתחום זה יש להבחין בין שני סוגי טיפול: טשטוש צלקות והעלמת צלקות.
 

טשטוש צלקות

 
טיפול זה מיועד לצלקות שטחיות יחסית, והיתרון הגדול שלו הוא בכך שמדובר בהליך לא פולשני שיכול להתבצע בצורות שונות. ניתן לבצע את הטשטוש באמצעות הזרקה של החומרים המתאימים לאזור הצלקת, או לחילופין ניתן לפנות לכיוון של פילינג כימי. אופן הטיפול ייקבע בהתאם למצב הפיזי של הצלקת. עם זאת, חשוב לציין שבמרבית המקרים הטיפול אומנם ישפר משמעותית את מראה הצלקת, אך לא יעלים אותה לחלוטין. השיפור במראה האזור המצולק מאפשר למטופלים לשפר את איכות חייהם ולהעלות את ביטחונם העצמי.

למרות שמדובר בהליך שאינו פולשני, חשוב ביותר לפנות למומחים מביני עניין, משום שטיפול חובבני עלול לגרור בעיות רבות. כך למשל, פילינג כימי מצריך התאמה דקה לגוון העור, כמו גם אין לזלזל באופן הביצוע של הפרוצדורה. פנייה לרופא מומחה בעל ניסיון בתחום תאפשר לכם לצמצם את הדאגות הנוגעות למקצוענותו.
 

העלמת צלקות

 
הליך זה מיועד לסובלים מצלקות עמוקות יחסית, והיתרון הגדול שלו הוא בכך שבסופו המטופל צפוי להיפטר מהצלקת באופן סופי. מצד שני, אנשים רבים חוששים מביצוע העלמת צלקות משום שמדובר בניתוח, וכל ניתוח כרוך בסיכונים. כדי להתגבר על הפחד מניתוח כזה, או כל סוג אחר של ניתוחים פלסטיים, יש למצוא רופא טוב שיצליח להקנות למטופל שלו את הביטחון הדרוש. ד"ר דוד רדרמן הוא מנתח פלסטי בעל ניסיון של יותר מ- 25 שנה בתחום הרפואה הפלסטית, והוא החזיר חיוכים רבים לפניהם של אנשים שסבלו מאובדן הביטחון בעקבות צלקות על גופם. אם גם אתם מחשפים ידיים בטוחות וניסיון רב שנים, תקבעו תור לייעוץ אצל ד"ר רדרמן.
 
 
העלמת צלקות
 
 
 
טשטוש צלקות