ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח פלסטי באף

 
מדובר בתיקון של מבנה האף על ידי שינוי מבנה סחוסים ועצב.
 
ד"ר רדרמן הינו רופא מומחה לכירורגיה פלסטית בעל ניסיון ומוניטין למעלה מ -25 שנה. במשך שנות פעילותו ביצע אינספור ניתוחים פלסטיים לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים, אשר נהנו מייעוץ מקצועי, מיחס אישי, ומטיפול מסור, קשוב ואמפטי.
 

ניתוח פלסטי באף אצל ד"ר רדרמן

 
 
ניתוח פלסטי באף
 
 
 
כולם רוצים אף יפה שיכול להאיר בצורה חדשה את כל מראה הפנים. בשנים האחרונות הופך ניתוח פלסטי באף לאופציה המועדפת על גברים ונשים בגילאים שונים, בין היתר בשל יתרונות כגון:

 • אחוזי הצלחה מרשימים
 • מינימום תופעות לוואי
 • רמת ביצוע מדויקת
 • אף טבעי
 •  
   
   
   

  הרדמה ושיטות ניתוח פלסטי באף

   
  אף מושלם הוא תוצאה של ניתוח פלסטי באף מוצלח הכולל הרדמה מקומית בתוספת טשטוש עמוק על ידי רופא מרדים מומחה, כך שהמנותח איננו ער ואינו מרגיש דבר במהלך הניתוח.


  הדרכים בהן ניתן לבצע ניתוחי אף:


  א. ניתוח חיצוני
  – כאן הדגש הוא על חתך חיצוני דרכו ניתן להגיע אל הסחוס והעצמות. הניתוח החיצוני קל יותר לביצוע, אולם משאיר סיכוי לצלקת קטנה בחלקו התחתון של האף ולכן הוא מבוצע בניתוח אף מסובך או מורכב.
  ב. ניתוח פנימי – מבוצע במרבית המקרים, והנו בעל תוצאות אסתטיות אופטימאליות. הוא דורש מעורבות של מנתח פלסטי ברמה גבוהה והוא מבוצע דרך תעלות הנחיריים ללא חתכים חיצוניים.

  ההחלמה משתנה בהתאם למטופל ולהוראות הרופא. הדבר החשוב הוא להתייעץ עם מנתח פלסטי המכיר את התחום ומחזיק בניסיון משמעותי.

  אנשים רבים פונים למנתח פלסטי ד"ר רדרמן כי הם אינם מרוצים מהמראה של האף שלהם. רבים מהם טוענים שאפם ארוך או רחב מדי, בעל צורה נשרית או שאינו פרופרציונלי לפניהם. לשם כך הם מגיעים לייעוץ, אשר נועד לעזור להם לקבל החלטה נכונה. הרופא מסביר להם מהן התוצאות הצפויות איך יראה האף וכיצד הוא יכול לסייע להם. המטרה העיקרית שהתוצאה תראה טבעית.
   

  ניתוח אף החלמה

   
  לאחר ניתוח אף החלמה היא בין שבוע לשבועיים עד שנראית הצורה הרצויה . הניתוח מתבצע על ידי הסרה של שינוי הסחוסים והעצב והוא כולל הרדמה מקומית בתוספת טשטוש. תהליך ההחלמה הדרגתי ונחשב קצר ביחס לעומת ניתוחים פלסטיים אחרים, אולם רצוי לבחור היטב את המנתח והכירורג על מנת ליהנות מתוצאות אופטימאליות. חשוב לזכור שהתוצאה הסופית של מראה האף היא כעבור שישה עד שמונה חודשים.
   

  אלו השלבים העיקריים של החלמה מניתוח אף:

   
  א. אשפוז יומי – הניתוח מתבצע בשעות הבוקר ונמשך בין שעה לשעה וחצי. לאחריו נשארים בבית החולים בין ארבע לחמש שעות ומשתחררים הביתה בלי טמפונים, עם כיסוי פלסטיק קטן על האף.

  ב. החלמה בבית – השלב השני של החלמה מניתוח אף מתבצע בבית. צפויה נפיחות וסימנים כחולים מתחת לעיניים למשך שבוע ומעט טפטוף דמי קל מהנחיריים ביומיים הראשונים. הכאבים הם מינימאלים ולעיתים קרובות לא קיימים. יש לצפות לקושי נשימה דרך האף בגלל הנפיחות בתוך הנחיריים שיחלוף כעבור מספר ימים.

  ג. ביקור אצל הרופא המנתח – השלב השלישי הוא ביקורת של הרופא המנתח. הביקור נערך כשבוע לאחר הניתוח ובמהלכו מוסר הסד שנועד לקיבוע. המנתח גם יכול לבחון את קצב ההחלמה ולוודא שאין בעיות רפואיות.
   

  טיפים להחלמה מהירה ומוצלחת

   
  בניתוח אף החלמה דורשת הקפדה על מספר כללי מפתח:

  • הימנעות מפעילות גופנית
  • מיעוט יציאות או חשיפה למכות באף
  • הימנעות משתיית משקאות חמים
  • היעדר חשיפה לשמש

  אם גם אתם שוקלים ניתוח אף, צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ.
  ד"ר רדרמן ישמח לספק לכם הסבר מפורט אודות הפרוצדורה של ניתוח פלסטי באף.

   

  חושבים לעשות ניתוח אף? לתיאום פגישת ייעוץ חייגו: 03-6020022