ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת שומן מהסנטר

 
 
שאיבת שומן מהסנטר
 
 
 
כל מפגע אסתטי הנמצא על גבי הפנים שלנו, הופך במהרה למטרד אשר פוגע באיכות החיים ומעורר את הצורך בשינוי. הרי הפנים הן חזות האדם, הדבר הראשון אליו מביט האדם עימו אנו משוחחים. ניתוח שאיבת שומן מהסנטר מיועד למי מכם אשר אינם מרוצים מהצטברות עודפי השומן בסנטר שלהם או סובלים ממקרה של סנטר כפול.
 
 
 
 

תופעת הסנטר הכפול

 
ישנם אזורים בגוף בהם מצטבר שומן ללא כל תלות במשקל הגוף. לא משנה כמה כושר גופני נעשה או כמה נקפיד על משקל תקין, עדיין יוותרו במקומות הללו מצבורי שומן עיקש במיוחד. הדבר נכון לגבי הבטן התחתונה, הירכיים, המותניים וגם בצוואר ובסנטר. כך נוצרת התופעה המכונה "סנטר כפול", הגורמת למראה של סנטר עבה. עודפי השומן בצוואר מצטברים באזור הסנטר כך שהמראה הסופי הוא של מעין שני סנטרים האחד על גבי השני. המראה הנוצר מפריע לרבים מאיתנו, נשים וגברים כאחד. התופעה עשויה לנבוע מעודף משקל בהווה או בעבר וכן כתוצאה מנטייה גנטית.
 

שאיבת שומן מהסנטר - מהלך הניתוח וההחלמה ממנו

 
ניתוח סנטר כפול הינו הליך כירורגי הנמשך בין חצי שעה לשעה ומתבצע בהרדמה מלאה או מקומית, בהתאם להמלצות הפלסטיקאי והעדפות המטופל. על מנת שרקמת השומן תישאב ביתר קלות, ישתמש הפלסטיקאי במכשור טכנולוגי מתקדם על מנת לבצע המסת שומן בסנטר ומיצוק של העור במקום. לרבות שימוש באולטראסאונד, לייזר ואף גלי רדיו. לאחר שלב זה, יזריק הרופא לאזור השאיבה תמיסת אלחוש ומכווצי כלי דם, יבצע מספר חתכים ומתוכם, את השאיבה. כמות השומן הנשאבת בפרוצדורה זו אינה גדולה ועל כן אין מדובר בהליך ממושך. זמן קצר לאחר מכן יישלח המטופל לחדר ההתאוששות. ההחלמה מהניתוח אינה ארוכה וצפויה לארוך כשבוע בו יסבול המטופל מכאבים, נפיחות ומעט דימומים. לאחר השבוע הראשון תחול הקלה משמעותית בתסמינים. חשוב מאוד להשתמש בחבישת הלחץ, עליה ימליץ הרופא, בשבועות שלאחר הניתוח על מנת למנוע תופעות שאינן רצויות כגון בצקות, דימומים ועיוות הסנטר והצוואר.

קביעת האסטרטגיה הנכונה לשאיבה, מיקום החתכים, שאיבה נכונה ושימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר - לכל אלה משמעות עצומה בהצלחת ניתוח שאיבת שומן מהסנטר, התאוששות מהירה ממנו ובמינימום צלקות.

ד"ר דוד רדרמן, מומחה לניתוחים פלסטיים, קוסמטיים ושחזורים, ישמח לסייע לכם בהשגת מראה פנים צעיר ורענן. עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הכירורגיה הפלסטית, אתם יכולים להיות בטוחים שתזכו לתוצאה לה אתם מייחלים.