ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אף סולד

 

כולם חולמים על אף סולד

 
 
אף סולד
 
 
 
אף סולד הוא חלומם של גברים ונשים בכל הגילאים. אף מן הסוג הזה משפיע לטובה על מראה הפנים, מייצר תחושה של ביטחון ומשפר את הדימוי העצמי. כיום יכולים גם אנשים שלא נולדו עם אף קטן ליהנות מהיתרונות שלו. הטכנולוגיה המודרנית והתקדמות הרפואה מאפשרים ביצוע ניתוחים פלסטיים מורכבים לצורך השגת אף סולד במינימום זמן ותופעות לוואי. הניתוח מתאים לכל סוגי האף והוא מבטיח התאמה אידיאלית לתווי הפנים של המטופל.
 
 
 
 

אלו השלבים של ניתוח פלסטי להשגת מראה אף סולד ואסתטי:

 
א. פגישת ייעוץ – זהו שלב חיוני בו מבוצע תיאום ציפיות בין המנתח לבין המטופל. פגישת ייעוץ מאפשרת לבדוק את המבנה הפיזיולוגי של האף ולהחליט על שיטת ניתוח.

ב. ניתוח פלסטי – ההליך מתבצע באמצעות הרדמה מקומית וטשטוש עמוק. עיקר הניתוח מבוסס על הסרת חתיכות עצם, סחוס ורקמות ומיקום מחדש של האף. הניתוח מסתיים בקיבוע של האף עם סד גבס מיוחד. הניתוח יכול להיות פנימי או חיצוני.

ג. החלמה – תהליך ההחלמה לא פחות חשוב מפגישת הייעוץ והניתוח עצמו. יש להקפיד על הוראות הרופא המנתח, להימנע מפעילות גופנית מאומצת ולהגיע לביקורת כדי לבדוק את התקדמות ההחלמה.
 

האם יש סיכונים בניתוח פלסטי להשגת אף סולד?

 
כל ניתוח פלסטי כרוך במידה כזו או אחרת של סיכון, אולם באמצעות פגישת ייעוץ יסודית ובחירה במנתח ברמה גבוהה ניתן לצמצם באופן משמעותי את תופעות הלוואי. סיכונים בניתוח אף נובעים ברובם מחוסר מיומנות או חוסר ניסיון של המנתח ולא מאופי הפרוצדורה עצמה.
 

ניתוח אף אצל ד"ר רדרמן

 
במרפאה של ד"ר דוד רדרמן תוכלו לשמוע את כל הפרטים על ניתוח פלסטי באף. בואו לפגוש את נציגי המרפאה ולתאם פגישת ייעוץ עם ד"ר רדרמן. הידע, הניסיון וההכשרה שלנו יאפשרו לכם להשיג את מראה האף שתמיד חלמתם עליו.
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת תור במרפאה – התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותך.
03-6020022