ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אצל מי לעשות הגדלת חזה

 
האם גם את נמנית עם הנשים שלא מרוצות מהגודל או מהצורה של החזה שלהן? גם את רוצה לקבל מחמאות על המראה החיצוני שלך ותוהה אצל מי לעשות הגדלת חזה? ניתוח כזה יגשים לך את החלום.

תפני עוד היום למרפאתו של ד"ר רדרמן לייעוץ מקצועי 03-6020022
 
 
הגדלת חזה טבעית
 
 
 
במרפאתו של ד"ר רדרמן ניתן לקבל מגוון טיפולים:

  • טיפול באסימטריה בחזה
  • הגדלת חזה קטן
  • הרמת חזה אחרי הריונות והנקות
  • שינוי צורתו של החזה
  • ועוד
 
 
 
 
ד"ר דוד רדרמן הינו מומחה מוביל בתחום הרפואה הפלסטית, והוא עבר התמחויות במרכזים מובילים בארץ, באירופה ובחו"ל. ד"ר רדרמן הוא הכתובת הטובה והאמינה ביותר לניתוחים פלסטיים בכלל ביניהם ניתוחי חזה.
 

מדוע נשים עושות ניתוח להגדלת חזה?

 
רבים סבורים כי ניתוח להגדלת חזה נועד כדי למשוך את בני המין השני, בעוד שבפועל ניתוח זה מחזק בראש ובראשונה את האישה עצמה. המראה החיצוני של האישה הוא אחד ממקורות הכוח הפנימי שלה. אישה שאוהבת להסתכל על עצמה במראה היא אישה בטוחה יותר בעצמה. ולכן, אם את לא מרוצה ממראה החזה שלך, יש לך את הכוח לשנות באמצעות ניתוח פלסטי. ההליך הזה צריך להתבצע מתוך רצונך ולמען הרגשתך האישית.
 

אצל מי לעשות הגדלת חזה ולקבל תוצאות טובות?

 
ניתוח להגדלת חזה מצריך תכנון מדוכדך, התאמה למטופלת ומעבר לכל – ניסיון מקצועי רב שנים. חשוב לבדוק היטב את המרפאה ואת הרופא שעומד לבצע את ההליך. ד"ר דוד רדרמן הינו רופא מוביל בתחום הניתוחים הפלסטיים, והוא מעמיד לרשות מטופליו מעבר ל- 25 שנות ניסיון. מעבר לזאת, ד"ר רדרמן מקפיד להתעדכן בכל חידושי התחום, ומעניק את הטיפולים המתקדמים והאיכותיים ביותר.

את יכולה לשפר את החיים שלך במגוון תחומים, אך כשאת בוחרת אצל מי לעשות הגדלת חזה חשוב לבצע אותה אצל רופא מנוסה ומקצועי.