ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגדלת חזה טבעית

 
כל המידע אודות הגדלת חזה טבעית כאן באתר - לפרטים צרי קשר
 

אודות הגדלת חזה טבעית

 
 
הגדלת חזה טבעית
 
 
 
רוב הנשים חולמות שיהיה להן חזה נשי ושפע. החזה של האישה נתפס כאיבר סקסי האופייני לנשים בלבד, ולכן נשים שהן "שטוחות", מעוניינות להעניק לו נפח כדי להגדיל את רמת הביטחון העצמי שלהן. עם זאת, נשים רבות חוששות לעבור ניתוח הגדלת חזה שכן ניתוחים אלו כרוכים בהרדמה מלאה ובסיכונים הרגילים של ניתוח. לכן הן מחפשות אחר פתרונות פחות מסוכנים, למשל – הגדלה חזה טבעית.
 
 
 
 

מהי למעשה השיטה?

 
שיטה זו, כשמה כן היא. המנתח הפלסטי שואב שומן מהגוף ומזריק אותו בעדינות לתוך רקמת השד. כלומר, במקום להחדיר לגוף כל מיני שתלים וחומרים מלאכותיים בהליך ניתוחי מסובך, אפשר פשוט להשתמש בשומן מיותר מהגוף. כשנשים שומעות את המידע הזה לראשונה, הן מאוד מתלהבות ושמחות על כך שהן, לכאורה, תופסות שתי ציפורים במכה אחת: הן גם נפטרות מהשומן המיותר שלהן וגם מגדילות את החזה. לכן, חשוב שתדעו ששיטה זו מיועדת לנשים שרוצות לבצע בחזה שלהן שינויים קטנים, ובעיקר על מנת לפתור בעיות של חוסר סימטריה. לכן שיטה זו לא מתאימה לכל אחת, ויש לקבל ייעוץ מקצועי לפני שמחליטים לעבור את הפרוצדורה הזו.
 

למי מתאימה שיטת הגדלת חזה טבעית?

 
כדאי לזכור שלכל אישה יש מבנה גוף ייחודי, וחשוב לשמור על פרופורציות נכונות בין גודל החזה לגוף. למעשה, בהחלט יש היגיון בשמירה על פרופורציות. לאישה רזה לא כדאי להתהדר בחזה במידה F. לא רק כי זה לא יראה טוב, אלא כי חזה מדי גדול עלול לגרום לאישה בעלת מבנה גוף צנום לסבול. הוא יהיה לה מאוד כבד, ועם הזמן היא תתחיל לסבול מכאבי גב.
 

היתרונות שבשיטת הגדלת חזה טבעית

 
  • היתרון המשמעותי ביותר של שיטה זו הוא שמשתמשים בשומן מהגוף שלכן ולא בחומרים מלאכותיים.
  • במידה והחומר לא נקלט טוב בחזה הוא פשוט נספג בדם ונקלט במקומות אחרים בגוף, כך שהסיכון הכרוך בטיפול זה הוא מזערי.
  • הזרקת השומן לא מבוצעת תחת הרדמה.
  • שלא כמו שתלי הסיליקון הסינתטיים, תאי השומן מעניקים לחזה שלכן מראה טבעי וגם המרקם שלהם טבעי.
  • שאיבת השומן מאזורים בעייתיים תורמת במידת מה לחיטוב הגוף ולשיפור בדימוי העצמי.
 
צעד קטן לשינוי גדול למרות שהשינויים בעקבות טיפול אסתטי זה הם יחסית קטנים, הם בהחלט משפיעים על המטופלת. לעתים שינוי קטן עושה את כל ההבדל. פעמים רבות מדובר בצעד הראשון שגורם לנשים לעשות שינויים משמעותיים נוספים לשיפור רמת חייהן.

ד"ר רדרמן דוד הוא מנתח פלסטי בכיר, מומחה לביצוע ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים. הוא יודע להתאים ולבצע הגדלת חזה טבעית ופרופורציונלית למידותייך. אצל ד"ר רדרמן תוכלי ליהנות מאיש מקצוע מיומן, אשר יעניק לך יחס אישי, קשוב ורגיש, בדיוק כמו זה שאת ראויה לו.