ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגדלת חזה נפול ללא הרמה

 

החזה שלך הוא חלק חשוב מהתדמית שלך

 
 
הגדלת חזה ללא הרמה - ד"ר רדרמן
 
 
 
החזה, החלק הקדמי של פלג הגוף העליון בגוף האדם, מקבל את שמו מהמילה חזית: חלק קדמי ובולט, האחראי במידה רבה על המראה ועל התדמית של הגוף שלנו. הדבר נכון פי כמה וכמה בכל הנוגע לחזה הנשי, שהוא האיבר שנתפס כאחראי במידה הרבה ביותר על הנשיות, על המראה החיצוני ועל הביטחון העצמי של האישה. לכן לא פלא שנשים רבות, שאינן מרוצות ממראה החזה שלהן, בוחרות לשנות את המראה שלו, להגדיל, להקטין או לעצב אותו בניתוח פלסטי. ניתוח הגדלת החזה הוא ניתוח פשוט למדי, וישנן כמה וכמה שיטות שונות לבצע אותו בצורה איכותית. אחת השאלות שנשאלות במקרים רבים היא האם ניתן לבצע ניתוח הגדלת חזה נפול ללא הרמה? נסביר מעט על הצורך בתהליך שכזה ועל האפשרויות שניצבות בפנינו כיום לניתוחים שכאלה.
 
 
 
 

האם ניתן לבצע הגדלת חזה ללא הרמה?

 
  • הצורך בביצוע הגדלת חזה נפול ללא הרמה הוא צורך כפול. מצד אחד, קיים הצורך להגדיל ולעצב חזה נפול לנוחיות ולתחושה החיובית של האישה הזקוקה לניתוח זה. חזה נפול הוא חזה שפוגע בביטחון העצמי של האישה, ובמקרים רבים הוא נראה כלא שייך לאישה, כשהוא יכול לקרות בעקבות שינויים פתאומיים במשקל או בעקבות היריון. מצד שני, השיטה הנפוצה של הרמת חזה לא מתאימה לכל אישה, ובמיוחד למי שלא מעוניינת בצלקות של ניתוח ובהכנסת שתל זר לגוף שלה.

  • האופציה הרלוונטית של הגדלה ועיצוב החזה ללא הרמה ושתלים היא אופציה של הגדלת חזה טבעית – שימוש בשומן מהגוף והזרקתו לחזה בתהליך זהיר ופשוט. תהליך שכזה למעשה לא מכניס לגופך שתלים זרים מצד אחד, ומצד שני הוא יכול להוות פתרון איכותי לעיצוב החזה לנשים רבות.
 

פני עוד היום לייעוץ אסתטי לטיפול שמתאים לך אצל ד"ר דוד רדרמן

 
בין אם את מחפשת הגדלת חזה נפול ללא הרמה ובין אם לכל סוג אחר של עיצוב חזה או ניתוח פלסטי אחר – פני עוד היום לייעוץ מקצועי אצל ד"ר דוד רדרמן, מומחה לניתוחים פלסטיים. תוכלי להתייעץ לגבי הניתוח שמתאים לך והניתוח שאת רוצה, ולקבל את המענה האיכותי והאדיב ביותר ואת הניתוח המקצועי והאיכותי ברמה הגבוהה ביותר.