ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגדלת חזה שאלות ותשובות

 

יותר ויותר נשים בוחרות לבצע הגדלת חזה, בשביל המראה החיצוני והתחושה הפנימית

 
הרבה מאוד דברים מרכיבים את המראה החיצוני שלנו, ועוד יותר פרטים מרכיבים את האופי שלנו, הביטחון העצמי שלנו והתחושה שלנו כלפי דמותנו והגוף שלנו. עם זאת, אין ספק שלמראה החיצוני שלנו תפקיד חשוב מאוד בדמותנו ובתחושה שלנו כלפי הגוף שלנו, ואין ספק שלמראה החזה יש השפעה גדולה על המראה החיצוני והתחושה של כל אישה. החזה הוא האיבר המסמל את הנשיות בקרב בני אדם, מאז שחר ההיסטוריה המתועדת ועד ימינו. חזה קטן מדי, עבור נשים רבות, הוא גורם שמגביל את היופי והנשיות של האישה. לכן, קל להבין מדוע יותר ויותר נשים בוחרות באופציה של הגדלת חזה בניתוח פלסטי, בנוסף לכך שניתוחים מסוג זה הופכים יותר ויותר נוחים ופשוטים משנה לשנה. ועדיין, לנשים רבות שמתעניינות בביצוע הגדלת חזה שאלות ותשובות רבות באשר לתהליך הגדלת החזה, הכדאיות שלו, השיטות השונות בהן הוא מתבצע וההשלכות האפשריות שלנו – אז ריכזנו עבורכם כמה מאלה.
 

הגדלת חזה - שאלות ותשובות

 
  • בכל הנוגע להגדלת חזה שאלות ותשובות רבות נוגעות למידת ההתאמה של הניתוח לכל אישה ואישה. לכן לא פלא שאחת השאלות הנפוצות ביותר היא "האם ניתוח הגדלת חזה מתאים לי?".
 
התשובה לכך היא פשוטה – כל אישה שלא מרוצה ממראה החזה שלה ורוצה להגדיל אותו, תמצא מענה מקצועי שיתאים לה.
 
  • האם ניתן לבצע את ניתוח הגדלת החזה ללא הכנסת שתלים?
 
התשובה לשאלה הזאת היא כן. כיום קיימות כמה וכמה שיטות של הגדלת חזה ועיצוב חזה ללא ניתוח הכולל שתלים, צלקות והרמת חזה. אחד התהליכים הבולטים הללו נקרא הגדלת חזה טבעית. הגדלת חזה טבעית היא שימוש בשומן הנשאב מחלקים שונים בגוף האישה והזרקתו בתהליך זהיר ומקצועי לתוך החזה של אותה האישה. כך למעשה אנחנו מבצעים הגדלת חזה כשאנחנו משתמשים בחומר הטבעי ביותר שניתן, בלי סכנת דחייה מהגוף ובצורה נוחה ופשוטה.
 
  • איך ניתן לדעת מה גודל השתל שמתאים לחזה שלי?
 
באופן כללי, כל מקרה נבדק ונבחן לגופו בכל הנוגע לניתוחי הגדלת חזה. בתהליך הזה נכללים פרמטרים כמו הרצון של האישה, הסיבה שבגינה היא פונה להגדלת חזה, השינויים שעברו על הגוף שלה שגרמו לאיבוד צורה של החזה, פרופורציונאליות החזה לגוף ופרמטרים בריאותיים שונים.רק לאחר ששקלנו את כל הפרמטרים הללו – נבחר בשתל המתאים ביותר לאישה.
 
  • מה החוקים לגבי הגדלת חזה והיריון?
 
אין חוקים ברורים, אך בהחלט מומלץ לחכות תקופה של כמה חודשים (בערך 6) לפני שפונים להגדלת חזה לאחר ההיריון, בשביל לראות את הצורה הסופית אליה מגיע החזה לאחר ההיריון.
 

שאלה שלא ענינו עליה? בואו לייעוץ במרפאה של ד"ר רדרמן

 
 
הגדלת חזה
 
 
 
ברור לנו שבכל הנוגע להגדלת חזה שאלות ותשובות רבות עוד נותרו בלי שהתייחסנו אליהן. לכן, אנו ממליצים לכן להגיע למרפאה של ד"ר רדרמן ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר בנושא זה, עד שתהיו בטוחות מהו התהליך שמתאים לכם ברמה הטובה ביותר.

לקבלת ייעוץ מקצועי ולמידע נוסף חייגי 03-6020022