ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח הקטנת חזה

 
האם מידת החזה שלך גורמת לך לאי נוחות, ומגבילה את התנועה שלך? את מרגישה מוגבלת בבחירת בגדים? אם כך, כדאי לשקול ניתוח הקטנת חזה.
מנתח פלסטי ד"ר דוד רדרמן מזמין אותך לפגישת ייעוץ, שבמהלכה תקבלי מידע מקיף על כל התהליך.
למרות המשיכה אל הגודל גם שוק ניתוחי הקטנת החזה מושך אליו לא מעט נשים אשר בורכו בחזה בנפח גדול למידותיהן. נשים אלו לרוב מגיעות בשל צרכים פיזיולוגיים והשפעות דוגמת כאבי גב כרוניים, מוגבלות בתנועה או קושי נשימתי, הנגרם להם כתוצאה מהעומס שיוצר חזה גדול במיוחד על הגוף. ישנן גם כאלה המבקשות להתאים את החזה לפרופורציות הגוף, לעתים אחרי תהליך הרזייה משמעותי ולעתים באופן טבעי. הניתוח מתבצע באופן פשוט ומהיר באמצעות טכנולוגיות שאיבה, ללא צלקות וסימנים.
 

מהן הבעיות מהן סובלות נשים בעלות חזה גדול?

 
 
ניתוח הקטנת חזה - ד"ר רדרמן
 
 
 
  • עומסים על עמוד השדרה
  • קשיי נשימה הנובעים מנשיאת משקל יתר
  • מגבלות תנועה וקושי בעיסוק בפעילות גופנית
  • חיסרון אסתטי – חזה שאינו פרופורציונלי לגוף
 
 
 
 
למידע מקיף ומקצועי חייגי לד"ר רדרמן
 

ניתוח הקטנת חזה עושים אצל מומחה

 
ד"ר רדרמן הינו מנתח פלסטי,בוגר המחלקה לכירורגיית פלסטית בבית חולים בלינסון, בעל ניסיון של מעל 25 שנה, אותו צבר במרכזים רפואיים מובילים בארץ ובחו"ל. כשאת פונה לד"ר רדרמן, את מפקידה את הגוף שלך בידיים נאמנות של איש מקצוע מוביל.

בדיקות מקדימות וסוגי ניתוחים - הקטנת חזה:

ניתוח הקטנת חזה הוא הליך מורכב וארוך יותר מהגדלת חזה. הליך זה מחייב פנייה למקצוען מוביל, כזה שיש לו ניסיון בתחום ניתוחי חזה בעולם ניתוחים פלסטיים. מעבר לזאת, לפני ההחלטה על הניתוח, יש לבצע מספר בדיקות:
  • בדיקת דם
  • א.ק.ג.
  • אולטרסאונד
  • ממוגרפיה

לאחר השלמה של כל הבדיקות הללו, יש להחליט על סוג הניתוח. לאחר הניתוח תהייה צלקת סביב העטרה, בדיוק על הגבול וצלקת נוספת שיורדת מהעטרה כלפי מטה אל קפל השד. בחלק מהמקרים כשהשדיים גדולים או נפולים מאוד, עם עודפי עור ניקרים, יהיה צורך בצלקת נוספת בקפל השד.
הצלקות מטשטשות יפה בדר"כ תוך מספר חודשים ודוקטור רדרמן ישמח לייעץ לך במה לטפל בהם כדי לשפר את התוצאה יותר. הבחירה בסוג הניתוח מותאמת על ידי המנתח הפלסטי תוך התייחסות לתוצאות הבדיקות ולגודל החזה.

במרפאתו של ד"ר רדרמן תזכי לטיפול מקצועי שבמהלכו יבוצעו כל הבדיקות הדרושות, ותיבחר שיטת הניתוח הטובה ביותר בשבילך.
 
לקביעת פגישת ייעוץ – צרי קשר עם המרפאה.