ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרמת גבות

 
 
 
הרמת גבות - ד"ר רדרמן
 
 
 
אחד האזורים הראשונים שנוטה להזדקן ולהתקמט בפנים שלנו הוא אזור העיניים והגבות. מדובר באזור חשוף הרגיש מאוד להשפעות חיצוניות כגון חשיפה לשמש שגורמת לקמטוטים ולקמטים והן להשפעות הגיל, שמביא איתו התקמטות של העור וגם צניחה של הגבות בהדרגה כלפי מטה. כל השינויים הללו גורמים לכך שאזור העיניים, שכשהיינו צעירים יותר היה מתוח ומורם מעלה, ושיווה לנו מראה רענן ונינוח, נראה עכשיו עייף יותר וזקן יותר, ולעתים אף משווה לפנים הבעה קבועה של כעס או של מחלה, חלילה.
 
 
 
 

הפתרון – ניתוח הרמת גבות

 
מכל הסיבות הללו, אחד מאותם ניתוחים פלסטיים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות הן בארה"ב והן במדינות אחרות בעולם כולל בישראל, הוא ניתוח הרמת גבות. מדובר בניתוח פשוט יחסית שלעתים עומד בפני עצמו ולעתים מתבצע כחלק מניתוח הרמת עפעפיים, מביא לתוצאות יפהפיות שמחזירות את האור ואת הרעננות לאזור העיניים, וגורם להצערה כללית של הפנים.
 

אופן הביצוע

 
ניתן להרים את הגבות והמצח כשקיימת צניחה משמעותית על ידי חתך גבוה בתוך השיער המרים את האזור של המצח והגבות למקום טיבעי ואסתטי. במהלך הניתוח מקצרים חלק מהשרירים הגורמים לכיווצים וקמטים במצח. הצלקת היא בתוך השיער מחלימה יפה ואיננה נראית לאחר זמן קצר.
ניתוח אחר של הרמת הגבות בלבד מתבצע עם חתך קטן בצידי הגבות או על קו השיער ומיועד למקרים קלים יותר של צניחת גבות. הצלקת כעבור זמן קצר בקושי ניתנת לזיהוי.
 

הרמת גבות באמצעות בוטוקס

 

קצת על הבוטוקס ועל מגוון הטיפולים שניתן לבצע באמצעות הזרקה שלו

 
הבוטוקס הוא למעשה חומר ששמו המלא הוא בוטולינום טוקסין, שמשמש את עולם הרפואה המודרני ובמיוחד את עולם הרפואה הפלסטית בארבעים השנים האחרונות, כשהוא מזוקק והופך לחלבון טהור. החלבון הזה, שהוא החומר שאנחנו מכירים בתור בוטוקס, מוזרק בין השריר ובין העצב וגורם להרפיה של שרירי ההבעה בפנים. כך למעשה משמש אותנו הבוטוקס לטשטוש ולהעלמה של קמטים בעור הפנים – טיפול נחוץ וחשוב במיוחד בעולם הרפואה הפלסטית. החל מהליכים של טשטוש קמטים במצב וכלה בטשטוש קמטים או במילוי שפתיים – הזקות בוטוקס הן טיפולים נפוצים במיוחד, שכן הם גם נוחים במיוחד בשם היותם קצרים וללא שום הרדמה או ניתוח. אחד הטיפולים האהובים והפופולאריים ביותר בתחום זה הוא הרמת גבות.

  • העור שמסביב לגבות שלנו הוא אחד החלקים המשפיעים ביותר על מראה הפנים שלנו ועל ההבעה שלנו. יתרה מכך, רבים מאתנו מרגישים ומרגישות שעם השנים הגבות שלנו צונחות כלפי מטה (בשל כוח הכבידה והזדקנות השרירים), ואנחנו מקבלים מראה מבוגר שלא מתאים לנו ולא רצוי לנו. באמצעות הזרקה איכותית ומדויקת של בוטוקס אנחנו יכולים לבצע הרמה של הגבות, ולהחזיר את הפנים שלנו למצב מלא הבעה, צעיר ומואר.

  • הרמת גבות היא תהליך קצר ומהיר, שניתן לבצע בצורה מדויקת לפי צרכי הלקוח, ולהשיג הארה של ממש במראה הפנים וברושם שהן משאירות. את הגבות ניתן להרים ולהחזיר את הפנים שלנו שנים אחורה למראה צעיר יותר, ולהשלים את המראה הזה עם טשטוש והעלמה של קמטים באזור המצח ובעור הפנים כולו. עבור רבים מאתנו, הרמת הגבות היא מפתח שהופך את הפנים למוארות ולצעירות בן רגע.
 

התוצאה – כולם ירימו גבה

 
כאמור, התוצאה של ניתוח הרמת גבות היא מראה צעיר ורענן יותר של כל אזור העיניים, ואין ספק שתיראו זוהרים הרבה יותר ועייפים הרבה פחות. יכול להיות שאף אחד אפילו לא יוכל להגיד איזה שינוי חל בכם, אבל ללא ספק כולם יבחינו שאתם נראים הרבה יותר טוב. תוצאות הניתוח יכולות להחזיק מעמד שנים, כתלות במספר גורמים ובהם מידת החשיפה לשמש, הגנטיקה המשפחתית, הגיל והמצב הכללי של המטופל/ת.
 

הרמת גבות – ד"ר רדרמן לשירותכם

 
על מנת שתוצאותיו של הניתוח תהיינה טובות ומשביעות רצון, חשוב לבצע אותו אצל רופא המתמחה בניתוחים מסוג זה ושיש ברשותו את כל הידע לביצוע ניתוחים באזור רגיש כמו העיניים. ד"ר רדרמן, מומחה לניתוחים פלסטיים בתל אביב והמרכז, מתמחה בביצוע ניתוחי הרמת גבות המביאים לתוצאות שבהחלט אפשר לראות בעיניים.

לקבלת מידע נוסף אודות הניתוח ולקביעת פגישת ייעוץ במרפאה – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.