ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח להרמת חזה

 
השנים עברו, ומראה החזה השתנה? סיימת עם ההריונות וההנקות, ואת רוצה להחזיר לחזה שלך את המראה המוצק שלו? ניתוח הרמת חזה הוא הדרך הבטוחה להחזרת מראה צעיר לחזה שלך.

בניגוד לניתוחי הגדלה והקטנת חזה, ניתוחי הרמת החזה אינם מתייחסים לגודל ולפרופורציות החזה כי אם מיועדים לתת מענה לכוח המשיכה הפועל על נשים עם השנים. החזה שמטבעו היה זקור בשנות הנעורים ואחריהן, צונח בהדרגה עם השנים, ההריונות, הלידות וההנקה, ויוצר מראה מבוגר ומביך לנשים רבות. החדשנות הרפואית מאפשרת לנשים כיום שלא לקבל את הגרביטציה האמורה כגזירת גורל, ובאמצעות הליך ניתוחי פשוט הכולל הסרת עור עודף ולעתים שילוב של שתלים תומכים, שיבה למראה המוכר, הצעיר והאהוב של חזה מורם וזקוף.

חייגי למספר 03-6020022 ותקבעי פגישת ייעוץ עם ד"ר דוד רדרמן – מומחה מוביל בתחום הניתוחים הפלסטיים.
 
 
הרמת חזה - ד"ר רדרמן
 
 
 
במרפאתו של ד"ר רדרמן תמצאי את כל מה שחשוב לניתוח פלסטי מוצלח:

  • מנתח פלסטי מומחה, בעל ניסיון של למעלה מ- 25 שנה
  • אווירה נעימה ונינוחה
  • צוות מקצועי שתמיד יספק לך תשובה לכל שאלה
  • ביצוע של כל הבדיקות המקדימות
  • תכנון נכון של הניתוח להשגת תוצאות מרביות
  • ציוד מתקדם
  • שיטות טיפול חדשניות
 
 
 
 

מדוע מבצעים ניתוח הרמת חזה?

 
חזה הינו סמל הנשיות והנעורים, אך הזמן אינו מרחם על השדיים. ההריונות, ההנקות וכוח המשיכה גובים מחיר יקר בדמות של חזה נפול. עם זאת, לא מדובר בגזירה משמים, שכן ניתוח להרמת חזה יכול להחזיר את החיוניות ואת המראה הצעיר לחזה. המשמעות של חזה במראה צעיר ומוצק היא מראה צעיר יותר לגוף כולו.

חשוב לציין כי ההליך המדובר לא נועד להגדיל את החזה, אלא לעצב אותו. בניתוח זה מסלקים את העור המיותר ומרימים את רקמת השד שנפלה בחזרה למעלה אל מקומה הטיבעי ו"ההיסטורי". לעיתים קרובות משתמשים בשתלים, משום ששדיים נפולים הם הרבה פעמים מרוקנים. תוצאות הניתוח, ובכלל זה כמות הצלקות ומראה השד, מושפעות במידה רבה ממומחיותו של המנתח.
 

כיצד בוחרים מנתח פלסטי?

 
אם החלטת לבצע הרמת חזה, כדאי שתמצאי מרפאה מובילה בתחום. רופא מנתח מקצועי, שמכיר היטב את עבודתו, משמעו תקופת החלמה קצרה יותר ותוצאות טובות יותר. ד"ר רדרמן מזמין אותך ליהנות מוותק של למעלה מ- 25 שנה, ומניסיון שנצבר בניתוחים רבים שבוצעו במרכזים רפואיים מובילים בארץ ובחו"ל.

ד"ר רדרמן דואג להתעדכן בכל מה שחדש בתחום של ניתוחים פלסטיים, ומספק ללקוחותיו את הטיפולים המתקדמים והחדישים ביותר.