ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרמת חזה אחרי לידה

 
 
הרמת חזה אחרי לידה
 
 
 
ניתוח הרמת חזה אחרי לידה הוא ניתוח אסתטי, שלא מבוצע לצרכים רפואיים. קיים מגוון רחב של גורמים שיכולים להוביל לצניחת החזה, מעבר ללידה ולהנקה, כשבין היתר מדובר בהזדקנות טבעית של העור, נטייה גנטית, שדיים בעלי נפח גדול, דיאטות כסאח חוזרות ונשנות ועוד. עם זאת, ללא קשר לגורם שהוביל לצורך בביצוע הניתוח, נהוג לבצע אותו רק לאחר סיום תכנית הילודה מכיוון שלידה נוספת והנקה נוספת, עלולות להוביל לפגיעה בתוצאות הניתוח.
 
 
 
 

שלבי ההכנה לניתוח הרמת חזה אחרי לידה

 
לפני שניגשים לניתוח עצמו, חשוב לבצע כמה פעולות מקדימות שהראשונה שבהן היא קבלת החלטה בנוגע לביצועו. חשוב מאוד לבחון האם השד אכן נפול באופן אובייקטיבי ולא לבצע את הניתוח באופן אוטומטי ללא מחשבה. האינדיקציה הטובה ביותר היא מיקום הפטמה ביחס לקפל שמתחת לשדיים – אם הפטמה ממוקמת מתחת לנקודת החיבור בין החזה לשד, ככל הנראה מדובר בשד נפול.

לאחר מכן יש לבחור את המנתח הפלסטי שיבצע את הניתוח ולהיפגש עמו בקליניקה. המנתח יבצע מספר בדיקות שמטרתן לוודא כי אכן יש צורך בניתוח ויבדוק האם קיימות התוויות נגד כלשהן לביצוע הניתוח. בפגישה הראשונה המנתח יסביר למטופלת אודות ההליך הכירורגי, יתאם מולה ציפיות ויענה על שאלותיה.

כמו כן, על המטופלת לעבור לפני הניתוח בדיקת ממוגרפיה, בדיקת אק"ג, בדיקות דם וצילום חזה. ישנן גם הנחיות כלליות הנוגעות לשבועות שלפני הניתוח הכוללות למשל הימנעות מעישון, הפסקת נטילה של תרופות לדילול הדם, הימנעות מחשיפה לשמש, הימנעות מביצוע דיאטה חריפה ועוד.
 

כיצד מבוצע הניתוח?

 
ברוב המקרים ניתוח הרמת חזה אחרי לידה יבוצע תחת הרדמה כללית, למעט מקרים חריגים שבהם ישנו צורך לבצע חתכים קטנים מאוד. היקף הניתוח משתנה בהתאם למצב השד – אם מדובר בשד נפול רק במקצת, יהיה די בחיתוך מסביב לעטרת הפטמה והסרת עודפי העור הרפוי אך אם מדובר בשד נפול במיוחד, ככל הנראה יהיה צורך להוסיף גם חתך שמתחיל מעטרת הפטמה ומסתיים בקפל שמתחת לשד כדי שניתן יהיה להדק את מעטפת העור שמסביב לשד באופן טוב יותר.
 

כמה זמן הניתוח?

 
הניתוח נמשך סך הכול בין שעה וחצי לשלוש שעות לכל היותר, בהתאם לרמת המורכבות שלו. יש לציין כי את ניתוח הרמת חזה אחרי לידה ניתן לשלב עם ניתוחים מסוגים שונים. בין היתר ניתן לשלב את הניתוח עם ניתוח להגדלת חזה, ניתוח להקטנת חזה ועוד, בהתאם לרצונה של המנותחת.
 
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ בנושא אתן מוזמנות ליצור קשר עם ד"ר דוד רדרמן – מנתח פלסטי בכיר ורופא מומחה לניתוחים פלסטיים, קוסמטיים וניתוחי שחזור. ד"ר דוד רדרמן מעמיד לרשות המטופלים שלו יותר מ-25 שנות ניסיון, כדי שיזכו לקבל את המראה שתמיד חלמו עליו או את המראה שאבד להם מכורח נסיבות החיים.
 
המרפאה של ד"ר רדרמן זמינה עבורכם בטלפון 03-6020022 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "יצירת קשר" באתר ונציגי המרפאה ישובו אליכם תוך זמן קצר.