ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרמת מצח

 
ההשפעות של תהליכי ההזדקנות הן בלתי נמנעות ולא פעם את הסימנים הראשונים אנו נראה על המצח. העור מתחיל לאבד מגמישותו, השמש והרוח משפיעות עליו וכוח הכבידה מתחיל להראות את אותותיו על הגבות, אשר מתחילות לצנוח כלפי מטה. כתוצאה מכך, הפנים נראות זועפות, עייפות ופחות רעננות והקמטים והקמטוטים מתחילים לבצבץ מבלי שנשים לב.

לצניחת הגבות ולמראה המצח יש השפעה גדולה וניכרת על הגיל וישנם אנשים שאף יראו מבוגרים יותר מכפי גילם. אחרים יראו עייפים ורצוצים או כועסים וזעופים למרות שהם אינם מרגישים כך בפועל. למרבה המזל, אנו חיים בעידן שבו יש מה לעשות בנידון ואין כל צורך להשלים עם רוע הגזרה, או לחלופין עם תכתיבי הגנטיקה ועל כן ישנם רבים אשר פונים לאופציה הניתוחית ולהליך אשר נקרא הרמת מצח.
 

מגוון טכניקות ושיטות, תוצאה אחת

 
כיום הרפואה מאוד מתקדמת וישנן טכנולוגיות מאוד מפותחות אשר הופכות הליכים כמו הרמה של המצח למאוד אטרקטיביים עבור רבים. מדובר בניתוח שכיח ופופולרי אשר לעיתים אף משלב בתוכו ניתוחים אחרים ומביא לתוצאות אופטימליות ולמראה צעיר ורענן יותר במידה משמעותית. כפי שצוין לעיל ישנן טכנולוגיות מגוונות בתחום, מה שמוביל לכך שישנן טכניקות שונות להרמת המצח וביניהן הבדלים שונים החל באופי הטיפול ועד זמני החלמה והתאוששות.
 

כיצד בוחרים את הטכניקה הנכונה?

 
כחלק בלתי נפרד מהניתוח וההכנה אליו תגיעו למרפאה של ד"ר דוד רדרמן, מומחה ניתוחים פלסטיים ולהרמת מצח וגבות בפרט. במהלך הפגישה הראשונית הרופא המנתח יבחן את ההיסטוריה הרפואית שלכם, יבצע את הבדיקות הנדרשות וימליץ על שיטת הטיפול המתאימה ביותר. ישנן כמה שיטות לבצע הרמה באזור המצח והגבות ועל כן יבוצע גם תאום ציפיות כדי לבחור את השיטה אשר תספק לכם את התוצאות הרצויות בהתאמה לרצונות שלכם ותוביל להצערה של הפנים שלכם.
 

משיטת האנדוטיין ועד בוטוקס

 
ניתן לבחור באופציות שונות ומגוונות להרמת המצח, כאשר במרפאה של ד"ר רדרמן אנו תמיד שואפים להישאר עם היד על הדופק ולהציע את הטכניקות החדישות והיעילות ביותר. אחת השיטות החדשות שפותחו בתחום נקראת שיטת האנדוטיין והיא הופכת את החוויה הניתוחית לכמה שיותר פשוטה יחסית. מדובר בניתוח אשר מבוצע בהרדמה מקומית, אינו מותיר צלקות ודורש התאוששות של שעתיים, כאשר לאחריה אפשר לחזור לשגרת פעילות רגילה.

  • שיטת האנדוטיין – מהלך הניתוח
    במהלך הניתוח הרופא מחדיר לוחית זעירה דרך חתך בעפעפיים או דרך חתכים קטנטנים בעור הקרקפת אל עצם המצח, מרים את המצח והגבות כלפי מעלה ומקבע את הגבות ללוחית. הניתוח אורך כשעה ולאחריו יש להגיע לרופא לאחר כשבוע על מנת להוציא את התפרים. לוחית האנדוטיין כמובן נספגת בגוף תוך חצי שנה ומאושרת על ידי ה-FDA האמריקאי.
  • בוטוקס
    לאילו מכם אשר אינם חפצים לעלות על שולחן המנתחים או שעדיין אין להם צורך ממשי בכך, קיימת אפשרות נוספת להרמת מצח והיא בוטוקס. מדובר בטיפול אשר הפך למאוד פופולרי ומודרני, ולו רק בשל העובדה שבמגע קסם, או יותר נכון לומר בזריקה, מעלים קמטים וקמטוטים. בעגה המקצועית הוא מוכר בשם בוטולינום טוקסין. על ידי הזרקתו לעור באזורים שבין השריר לעצב נגרמת הרפיה של שרירי ההבעה בפנים, מה שמעלים את הקמטים והקמטוטים כמעט באופן מידי. טיפול זה נוח במיוחד היות ולא דורש הרדמה, זמן התאוששות או החלמה ואורך כמה דקות בודדות אשר לאחריהן אפשר לחזור לשגרה במהרה.


על מנת שהתוצאות יהיו לשביעות רצונכם, קיימת חשיבות רבה לבחירת הרופא הנכון שיטפל בכם. לד"ר דוד רדרמן ישנו ניסיון רב וידע מקיף בתחום ובכוחו להוביל לתוצאות הרצויות ולמראה צעיר ורענן של הפנים שלכם.

לקבלת מידע נוסף או לתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר עוד היום, נשמח לעמוד לרשותכם!