ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרמת עפעפיים

 
 
הרמת עפעפיים - ד"ר רדרמן
 
 
 
עם השנים גופנו עובר שינויים רבים, ואחד מהם הוא צניחת הגבות והעפעפיים. תופעה זו גורמת למראה עייף עצוב של העיניים, ועלולה אף לפגוע בשדה הראייה. ניתוח להרמת עפעפיים מהווה פעולה כירורגית במהלכה מוציאים חלקי עור מיותרים, וכך מחזירים את השמחה לעיניים.
 
מעוניינים גם אתם להשיב את הניצוץ לעיניכם? חייגו: 03-6020022
 
 
 

למי מתאים ניתוח הרמת עפעפיים?

 
  • למי שיש עפעפיים עליונים נפוחים
  • למי שיש עודפי עור אשר חוסמים את שדה הראייה
  • למי שיש "שקיות" מתחת לעיניים
 

למען תחושה טובה יותר

 
אין זה סוד שמראה חיצוני משפיע בצורה ישירה על ההרגשה. ברגע שאדם מסתכל במראה ורואה בה איש זקן, הוא גם מרגיש כך. לעומת זאת, מראה פנים רעננות ומחייכות, מעניקות תחושה שונה לגמרי.

ניתוח עפעפיים המתבצע על-ידי ד"ר רדרמן מחזיר את המטופלים שנים אחורה, ומאפשר להם ליהנות ממראה פנים צעירות יותר. אך מעבר לזאת, תופעת צניחת העור סביב העיניים אינה אופיינית רק לאנשים מבוגרים, וישנם אנשים צעירים למדי שנופלים קורבן לגנטיקה. בשל סיבה זו, הניתוח מושך גם אנשים בטווח גילאים רחב.
 

למען הראייה שלכם

 
חשוב לציין שהרמת עפעפיים איננו רק טיפול קוסמטי שנועד לשנות את מראה הפנים. לפעמים ניתוחים פלסטיים אלו הם בעלי השפעה ישירה גם על איכות הראייה. במקרים רבים פונים לרדרמן אנשים אשר סובלים מהגבלה של שדה הראייה. במיוחד בגיל מבוגר, כשיש בעיות מורכבות יותר עם העיניים, רצוי לטפל בבעיה ולפתור אותה. הניתוח מאפשר לתקן את שדה הראייה, ולכן כדאי לשקול זאת ולו מהסיבה הבריאותית הזו.
 

ניתוח פשוט וקל, שישפר את איכות חייכם

 
הרמת עפעפיים מתבצעת בהרדמה מקומית בלבד עם טשטוש קל, ולא מצריכה אשפוז. תופעות הלוואי כגון מעט נפיחות וסימנים כחולים ליד העיניים שנמשכות מספר ימים בלבד. באופן מפתיע, אין כאבים לאחר הניתוח, ולכן המטופל מצליח לחזור לחיי היומיום במהרה.
החתך נמצא בתוך כפל העין הנכנס פנימה וכעבור זמן קצר ביותר לא ניתן לראותו.

ד"ר דוד רדרמן הוא מנתח פלסטי מקצועי ומנוסה, בעל ניסיון של שנים בתחום הכירורגיה הפלסטית. בקליניקה שלו תוכלו לעבור ניתוח להרמת עפעפיים, וליהנות מטיפול מסור, מיחס אישי וחם וממחירים אטרקטיביים.
 
אתם מוזמנים למרפאתו של ד"ר דוד רדרמן לביצוע ניתוח להרמת עפעפיים. בקליניקה של ד"ר רדרמן אתם נהנים משנים של ניסיון ומטיפול מסור של מנתח פלסטי מקצועי.