ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרמת צוואר נפול

 
למרות שהצוואר הוא בין המקומות הראשונים שמסגירים את הגיל שלנו, אנשים רבים אינם מטפלים באזור כשם שמטפלים בפנים. לכן עם השנים העור מאבד מגמישותו ונראה רופס ומקומט. מלבד הזנחה וחוסר טיפול, אזור הצוואר גם חשוף למזג האוויר ולא פעם בעקבות השלת משקל עודף רב, העור יראה מקומט וזקן ויגרום לתחושה לא טובה.

במידה והעור באזור הצוואר שלכם איבד מגמישותו הטבעית או שיש לכם עור עודף אותו ברצונכם להסיר תשמחו לגלות שבעידן המודרני עומדים לרשותכם פתרונות רבים ואפקטיביים, אחד מהם הוא הרמת צוואר. עם זאת מדובר במשימה למומחים בלבד ורק מנתח פלסטי מומחה לדבר יוכל לבצע את המשימה בהצלחה ולגרום לצוואר שלכם להיראות צעיר, חלק ורזה באופן כמה שיותר טבעי. היות ומדובר בניתוח לכל עניין ודבר, חשוב כי תדעו את כל הפרטים לפני שהנכם מחליטים כי מדובר באופציה הטובה ביותר עבורכם. לכן ריכזנו עבורכם כמה עובדות אליהן כדאי שתתוודעו לפני כניסתכם אל התהליך.
 

מהצוואר למעלה

 
לא פעם אנשים שמבצעים ניתוח הרמת צוואר בוחרים גם לשלב הרמת פנים בתהליך וכך ליהנות ממראה צעיר יותר מהצוואר למעלה. הניתוח מבוצע על ידי חתך אשר מתחיל בקו השיער מעל הרקה, ממשיך לנקודת החיבור בין האוזן לפנים עובר דרך התנוך ומגיע עד לעורף. באמצעות החתך הרופא המנתח ימתח את העור לאחור ואף יסיר את העור המיותר. על מנת להשיג מראה כמה שיותר צעיר, במהלך הניתוח הרופא גם יקצר את מעטפת הרקמות והשרירים. ניתוח מתיחת צוואר ופנים מבוצע תחת הרדמה ודורש השגחה של 24 שעות לאחר הניתוח. את התפרים מסירים עד 10 ימים מיום הניתוח בהדרגה ולאחר שלושה שבועות ניתן לחזור לשגרת פעילות רגילה.
 

טרם הניתוח

 
אחד המשתנים אשר ישפיעו על הצלחת הניתוח הוא הרופא אותו בחרתם לביצוע המשימה. ככלל חשוב כי הוא יהיה כמה שיותר מיומן וכי יהיה לו ניסיון מקצועי לצד ידע נרחב. ניסיונו הרב של ד"ר רדרמן בתחום הוביל לשביעות רצונם של מטופלים רבים שהגיעו אליו להרמת צוואר. טרם הניתוח אתם תגיעו לפגישת ייעוץ בה תיבחן ההיסטוריה הרפואית שלכם ויוסברו לכם כל התנאים אשר יכולים להשפיע על הצלחת הניתוח שלכם. לאחר בחינת העובדות לעומקן הרופא ימליץ לכן על ההליך המתאים ביותר להשגת התוצאות המיטביות.
 

האם התוצאות מובטחות?

 
ד"ר רדרמן הוא רופא בעל ניסיון רב בתחום ועל כן יפעל כדי להשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר לשביעות רצונכם. עם זאת יש להבין כי ישנם משתנים אשר יכולים להשפיע על הצלחת הניתוח והם:

  • תזונה לקויה
  • שתיית אלכוהול
  • עישון
  • תורשה
  • מידת החשיפה לשמש
  • סוג העור

גורמים אלו ואחרים יכולים להשפיע על הצלחתו של הניתוח ולכן ד"ר רדרמן יבחן אותם במסגרת פגישת הייעוץ תוך מתן הסבר על השלכותיהם במעמד הניתוח ולאחריו.
 

כיצד עלי להתכונן?

 
יש לציין כי ניתוח הרמת צוואר הוא הליך שגרתי ונפוץ אשר מבוצע חדשות לבקרים. עם זאת עדיין מדובר בניתוח, שהנו הליך כירורגי פולשני. על כן על המטופלים לא פעם יוטל לשנות את סגנון חייהם הקודם לניתוח. הימנעות ממשקאות אלכוהוליים, הקפדה על תזונה נטולת שומנים, הפסקת תרופות מסוימות, הימנעות מעישון בתקופה שלפני ואחרי הניתוח ומעקב אחר הוראות הרופא אשר מטרתן לסייע ולקדם את תהליכי ההחלמה והריפוי אלו הן רק חלק מהפעולות אותן תצטרכו לנקוט לפני שעולים על שולחן המנתחים.

הרמת צוואר זהו ניתוח פשוט יחסית הנמשך כמה שעות בודדות. עם זאת כדי שיבוצע על הצד הטוב ביותר ויפיק תוצאות מיטביות יש לבחור ברופא הנכון. ד"ר דוד רדרמן בעל ניסיון והתמחות בתחום ועל כן יוכל לסייע לכם להשיג את המראה הצעיר, הרענן והחלק במיומנות ומקצועיות.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ, נשמח לעמוד לשירותכם!