ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חזה לא סימטרי

 
בחורה עם חזה לא סימטרי צפויה לסבול מתחושת ניכור, פגיעה בביטחון ודימוי עצמי נמוך. פער בגודל או שוני בצורה בין השד הימני והשמאלי מתגלים ברוב המקרים לראשונה בגיל ההתבגרות, אול ההשלכות שלהם הרבה יותר רחבות. התופעה שכיחה בקרב נשים רבות והקשיים הם לא רק פסיכולוגיים.
 

ההתמודדות עם פערים בגודל ובצורה בין השדיים באה לידי ביטוי בשורה ארוכה של קשיים:

 
 
חזה לא סימטרי
 
 
 
  • לבישת בגד ים
  • התאמת חזיות או בגדים
  • השפעה על עמוד השדרה
  • פגיעה בתחושות הנשיות
  • מבוכה במהלך קיום מגע אינטימי
 
 
 
 

למי מיועד ניתוח לטיפול בחזה אסימטרי

 
ניתוח שדיים לא סימטריים מתאים לנערות או נשים הסובלות מהתופעה ומההשלכות שלה. הניתוח מיועד גם למקרים בהם השינוי בין השדיים משמעותי ונראה לעין, וגם למקרים בהם ההבדל מתבטא במיקומן של הפטמות או כאשר התופעה אינה בולטת.
 

כך תשיגי חזה סימטרי

 
מהלך הניתוח לתיקון שדיים לא סימטריים כולל בשלב הראשון פגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי. מטרת הפגישה הזו היא לאפיין את הצרכים הפיזיולוגיים של המטופלת, לראות מה מפריעה לה ולבצע תיאום ציפיות. בשלב השני ניתן לעבור לניתוח עצמו שבו מבצעים חתך בקפל התת-שדי ודרכו מכניסים שתל או שקית סיליקון. המטרה היא להשתמש במותחן בקר שאיתנו משנים את גודל השד לאחר הניתוח. באופן עקרוני ניתן לנפח את השד עם תמיסה פיזיולוגית עד התאמה מושלמת בין השדיים.

ניתוח חזה אסימטרי הוא ללא ספק אחד מהפתרונות היעילים ביותר של הרפואה הפלסטית. זהו ניתוח המאפשר שיפור משמעותי באיכות החיים. נערות ונשים מבוגרות יכולות ליהנות מביטחון עצמי מוגבר עם תום הניתוח ולחזור לשגרה עם מוטיבציה. הניתוח הוא בעל משמעות חברתית, פיזיולוגית ובריאותית ותוצאותיו מעידות על נחיצותו.

צרו קשר עם המרפאה של ד"ר דוד רדרמן ונשמח לספק עוד מידע על מגוון ניתוחי חזה שאני מתמחים בהם: ניתוח חזה אסימטרי, ניתוח הגדלת חזה או הקטנת חזה, ועוד.