ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ייעוץ לפני הגדלת חזה

 

מתעניינת בהגדלת חזה?

 
את בוודאי מתלבטת ומלאה בחששות – וזה דבר טבעי לגמרי.

את מוזמנת למרפאה של ד"ר רדרמן לקבלת ייעוץ לפני הגדלת חזה, על מנת לקבל תשובות לכל השאלות, שיאפשרו לך לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורך.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ חייגי עכשיו 03-6020022
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותך
 

כל התשובות על הגדלת חזה

 
אם את מתעניינת בניתוח לצורך הגדלת חזה, יש לך בוודאי הרבה מאוד שאלות: האם מדובר בניתוח מסוכן, האם צריך לבצע הכנה מיוחדת לפני הניתוח, איך מתבצע הניתוח עצמו, מהן האפשרויות העומדות בפנייך וכמובן – מה מצפה לך בתקופה שלאחר הניתוח.

כל השאלות הללו הן לגיטימיות מאוד, ומגיע לך לקבל את כל התשובות לפני שאת מחליטה אם לבצע את הניתוח או לא.
 

אנחנו כאן לשירותך

 
הצוות המקצועי של מרפאת ד"ר רדרמן מבין לגמרי את ההתלבטויות שלך ולכן מאפשר לך להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה, לשאול את כל השאלות ולתת לך את כל התשובות.

אם, לאחר ייעוץ לפני הגדלת חזה תחליטי לבצע אותו, אנחנו נלווה אותך לאורך כל הדרך ונספק לך מענה מקצועי לכל שאלה ועניין שקשורים לניתוח.

לפני הניתוח נספק לך את כל המידע הנדרש אודות ההכנה שתצטרכי לבצע לפני הניתוח ואוות הפרוצדורה הניתוחית עצמה. כמו כן נספק לך את כל האינפורמציה הדרושה לגבי תקופת ההחלמה, ונעמוד לרשותך בכל שאלה.
 

ניתוח שמשנה עולם

 
אין ספק, כי ניתוח הגדלת חזה הוא פרוצדורה מעט מורכבת, אולם כאשר היא מתבצעת על ידי רופא מומחה שיש לו ניסיון רב בביצוע ניתוחים כאלה, היא הופכת להיות הרבה יותר ידידותית.

לד"ר רדרמן ניסיון של עשרות שנים בתחום והרבה מאוד לקוחות מרוצות. ד"ר רדרמן מבצע את הניתוח רק אם הוא מוצא לנכון שיש לכך הצדקה, ומספק לכל מטופלת הדרכה מלאה לפני הניתוח ולאחריו.
 
לקבלת מידע נוסף אודות ניתוח הגדלת חזה ולקביעת פגישת ייעוץ חייגי עכשיו 03-6020022 או צרי עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותך.