ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

למי מתאים ניתוח הגדלת חזה

 
 
למי מתאים ניתוח הגדלת חזה
 
 
 
הניתוח הפלסטי המבוקש ביותר כיום, היה ונשאר הניתוח של הגדלת חזה. נשים מכל רחבי הארץ והעולם, פונות לרופאים מומחים בכירורגיה פלסטית, בשאיפה שאלו יוכלו להגשים את חלומם, ולספק להם חזה גדול יותר. השאלה היא כמובן, האם הניתוח אכן מתאים לכל אחת?חשוב מאד להבין שבעבר היו סטיגמות רווחות על נשים שביקשו להגדיל את החזה שלהן -טענו שהן מנסות להתקדם כך בעבודה, לפתות גברים, וכיו"ב. היום, ברור שלטענות הללו אין שחר. מדובר בראש ובראשונה על נשים שמבקשות להרגיש נשיות יותר ופשוט מעוניינות בחזה גודל יותר, שיגרום להן תחושה טובה יותר. אז איך תדעי אם גם את בקהל היעד המתאים? הנה כמה קבוצות שנחשבות לקהל יעד קלאסי של הניתוחים הללו.
 
 
 
 

על הקבוצות ועל הדרישות

 
  • נשים בנות 20 עם חזה קטן - קבוצה אחת שאצלה הדרישה עבור ניתוחי הגדלת חזה היא פופולרית יחסית, היא נשים בנות 20 ומעלה, שהן בעלות חזה קטן יחסית. הסיבה לכך היא שבגיל זה את כבר יכולה להיות בטוחה שהחזה סיים את ההתפתחות שלו וגיל ההתבגרות נגמר. לרוב גם אחרי שהשירות הצבאי מסתיים יש לנשים יותר זמן ויכולת להתאמן וכך לדעת מה בדיוק הגודל של החזה שלהן. מאחר שכך, נשים בגיל זה כבר יותר בשלות ומבינות איך הן רוצות שהגוף שלהן ייראה - ולעתים הגדלת החזה היא בדיוק מה שהן מחפשות.

  • אימהות צעירות - אחרי שאת יולדת בפעם הראשונה, את תשימי לב שהגוף שלך משנה את צורתו, והדבר נכון גם לחזה. אמנם זה נכון שאחרי הלידה החזה גם גדל משום שאת מניקה, אך לעתים לאחר מכן צורתו נעשית שונה והוא מאבד מנפחו, מה גם שהגוף כולו השתנה בעקבות ההיריון והלידה. זה חשוב, משום שעבור אימהות רבות, יש צורך עז לחוש עדיין נשית וסקסית, בין אם את צעירה או מבוגרת. במקרים הללו, ניתוח של הגדלת חזה, יכול להיות הפתרון ההולם ואכן נראה שבקרב קבוצה זו יש דרישה.

  • אובססיית ניתוחים? כדאי להיזהר - שימי לב שבחלק מהמקרים, ניתוחי הגדלת חזה הם פחות מומלצים, אם את עוברת שוב ושוב ניתוחים בתחום הכירורגיה הפלסטית. יש נשים אשר חושבות כי כל אושרן מקורו רק בניתוח והן לא מסתפקות רק בניתוח אחד להגדלת החזה שלהן אלא שואפות לעבור שוב ושוב ניתוחים. נכון שבחלק מהמקרים, ניתוח במרפאה בעייתית באמת ידרוש תיקון, אבל אם יש נשים שפונות שוב ושוב לעוד ועוד ניפוחים להגדלת החזה, אפשר שאין כאן באמת רצון להרגיש נשית יותר - אלא יש כאן צורך פסיכולוגי שצריך לקבל מענה דרך גורמים מקצועיים.
 

לעבור טיפול מסור אצלנו

 
אם את רוצה לעבור ניתוח הגדלת חזה מוצלח, עם צוות המומחים הטוב ביותר, את מוזמנת להגיע למרפאה של ד"ר דרדמן - בעל ניסיון של יותר מ25 שנה בתחום הכירורגיה הפלסטית ועם המלצות רבות מלקוחות מרוצות.