ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מאיזה גיל אפשר לעשות הגדלת חזה?

 
הגדלת חזה היא היום אחד מהניתוחים האסתטיים המבוקשים ביותר, הן בעולם והן בישראל. יכול מאוד להיות שהסיבה היא הרצון של נערות ונשים צעירות להיראות כמו הדוגמניות או הזמרות החטובות הנראות כל הזמן על שערי המגזינים הנחשבים ועל מסכי הטלוויזיה, אולם יש גם סיבות עמוקות יותר, כמו הרצון להרגיש נשית יותר ולחזק את הביטחון העצמי. אמנם מדובר בניתוח לכל דבר ועניין, אולם בעידן המודרני והטכנולוגי בו אנו חיים יש ברשות הרופאים המבצעים את ההליך הרפואי הזה את כל הידע ואת הציוד המתקדם ביותר, שהופכים את הפרוצדורה להרבה יותר פשוטה ועם פחות תופעות לוואי.
 

מאיזה גיל אפשר להתחיל?

 
הרופאים המתמחים בכירורגיה אסתטית אשר מכבדים את מקצועם ולא הולכים שבי אחר הכסף, לא יסכימו לבצע ניתוחי הגדלת חזה בנערות בנות פחות מ-18 שנים. זאת כיוון שעד גיל 18 החזה עוד ממשיך להתעצב, ומאוד לא כדאי להתערב בתהליך הגדילה הטבעי ולבצע את הניתוח לפני שהשדיים מגיעים לגודלם הסופי. לאור זאת, רוב ניתוחי הגדלת החזה יתבצעו רק בנשים שמעל גיל 18, וברוב המקרים הן תהיינה בנות לא פחות מ-20, כיוון שרובן מעוניינות לדחות את הניתוח לתקופה שאחרי שירותן הצבאי.

נשים בשנות ה-20 וה-30 לחייהן, מעוניינות לבצע ניתוח הגדלת חזה בדרך כלל על מנת להיות מרוצות יותר מהמראה החיצוני שלהן ולשפר את ביטחונן העצמי. תהיינה כאלה שירצו להגדיל את החזה על מנת לשפר את הביטחון שלהן בכל מה שקשור ליחסים עם גברים, תהיינה אחרות שתרצינה לשפר את מראה החזה לאחר שסיימו את תקופת ההנקות ותהיינה כאלה שפשוט יגידו שהן חושבות שחזה גדול יותר יהיה להן יותר יפה, ללא קשר למידותיו הטבעיות.

גם נשים בגיל הזהב מעוניינות הרבה פעמים לבצע ניתוח לצורכי הגדלת חזה, כשהסיבה העיקרית שלהן היא שניתוח כזה יעזור להן להרגיש צעירות וישפר מאוד את מצב רוחן.

כל הסיבות לניתוח הגדלת חזה שהוזכרו לעיל הן לגיטימיות לחלוטין, אולם חשוב לזכור, כי מומלץ מאוד לשמוע בעצת הרופא המטפל באשר לכדאיות ביצוע הניתוח בכלל ובאשר לגודל השתל המתאים ביותר. כדאי מאוד שלא להגזים ולבחור שתל גדול מדיי, לא רק משום שזה עלול לעוות את הפרופורציות הטבעיות של הגוף ולהיראות מוזר, אלא בעיקר משום ששתלים גדולים הם גם כבדים יותר, והם עלולים לגרום ליציבה כפופה ולכאבי גב.
 

איך בוחרים רופא מנתח?

 
יש הרבה מאוד רופאים מנתחים המבצעים ניתוחי הגדלת חזה. כדאי מאוד שבחירת הרופא המטפל תתבצע על סמך המלצות ועל סמך ניסיונו של הרופא. לפני קבלת ההחלטה מומלץ לבחון מספר רופאים, לוודא שהם פועלים בפיקוח ולראות עבודות שבוצעו על ידם. כמובן שגם המחיר מהווה שיקול חשוב, אולם עדיף לבחור ברופא שגובה מחיר יקר יותר ולהיות בטוחות שאתן בידיים טובות. אחרי הכול – מדובר בניתוח שיכול להשפיע על איכות החיים שלכן, ולא בתיק או בכל מוצר חומרי אחר.
 

חשיבות ההכנה המוקדמת לפני ניתוח הגדלת חזה

 
לפני שאתן נכנסות לניתוח הגדלת חזה חשוב מאוד לדעת את כל ההשלכות שלו ואת כל מה שאתם צפויות להרגיש כשתתעוררו. בקשו מהרופא הסבר מקיף ועשו את כל ההכנות הדרושות, על מנת שתקופת ההחלמה תהיה כמה שיותר קלה ונוחה. בהצלחה!