ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מילוי קמטים – כדי להיראות ולהרגיש צעירים

 
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף.
 
 
מילוי קמטים
 
 
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה חייגו עכשיו 03-6020022.
אם הקמטים שצצו ושממשיכים לצוץ על פניכם מפריעים לכם, יש היום פתרון שיכול להיות מושלם עבורכם. מילוי קמטים זה השם, וכשעושים אותו נכון, אפשר להשיג תוצאות נפלאות.

ד"ר רדרמן מתמחה בתחום ומתכבד להזמיכם לפגישת ייעוץ בקליניקה, על מנת לבדוק אם הטיפול אכן מתאים גם לכם.
 
 
 
 

מהם קמטים?

 
אותם קפלי עור קטנים שצצים בשלב מוקדם או מאוחר יותר על פנינו, ומסגירים את הגיל שלנו. בסופו של דבר, לא משנה מה נעשה או לא נעשה – אין דרך להתחמק מהם. יחד עם זאת, עולם הרפואה האסתטית והניתוחים הפלסטיים מציע מגוון רחב של טיפולים המצמצמים אותם ואת הנראות שלהם, והופכים את המצב להרבה יותר נסבל. אחד הטיפולים הפופולריים והאפקטיביים ביותר בתחום הוא מילוי קמטים.
 

איך זה עובד?

 
במסגרת מילוי קמטים מזריקים אל מתחת לעור חומרי מילוי מסוימים, בהתאם להחלטת הרופא והמטופל כאחד. מדובר בחומרים שממלאים את ה"חריצים" בעור, נותנים נפח לאזור ה"מקומט" ומעניקים לו מראה מתוח וחלק. בין חומרי המילוי ישנם כאלה קבועים, המספקים תוצאות מתוחות למשך כ-5 שנים, ובהם הבוטוקס המוכר כמו גם ביואלקמיד, דייספורט וסיליקון רפואי; בנוסף, ישנם חומרים טבעיים כגון קולגן, גובידרם, רסטילן, חומצה פולי-לקטלית, היאליפורם ועוד, המספקים תוצאות למשך כחצי שנה עד שנתיים. ההזרקה מתבצעת בקליניקה, ללא הרדמה, וניתן לשוב לפעילות מיד לאחריה. לאחר הטיפול צפויים כאבים מקומיים ו/או אדמומיות קלה, החולפים כעבור מספר שעות עד מספר ימים.
 

כמה זמן נמשך הטיפול בקמטים?

 
מילוי קמטים הוא הליך יחסית קצר, שיכול להסתיים בתוך פחות מחצי שעה. כאמור, לאחר סיומו ניתן לשוב לחיי שגרה מלאים, יתרון גדול על פני פרוצדורה ניתוחית המחייבת החלמה ארוכה.
 

כיצד בוחרים את סוג הטיפול?

 
כפי שראינו, מילוי קמטים הוא לא תהליך אחיד, וכל אדם זקוק להתאמה פרטנית. בראש ובראשונה יש לבחון את מצב עורו של המטופל כדי לבחון איזה חומר יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר. לאחר מכן חשוב ביותר לבחון האם קיימת רגישות כלשהי לאותו החומר, ורק לאחר ביצוע כל הבדיקות הדרושות ניתן לפנות לביצוע ההליך עצמו. דילוג על שלב זה או אחר עלול לגרום לתוצאות בלתי רצויות.
 

ד"ר רדרמן – המומחה במילוי קמטים

 
 
מילוי קמטים
 
 
 
אין ספק, כי מדובר בהליך טיפולי פשוט יחסית אשר יכול להשיג תוצאות מצוינות. פנייה לאיש מקצוע מומחה אשר בעברו טיפולים רבים ומאות לקוחות מרוצים, תגדיל את הסיכוי שתהיו שבעי רצון מהתוצאות.

הנכם מוזמנים לפגישת ייעוץ במרפאתו של ד"ר רדרמן, מומחה בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום הרפואה האסתטית, על מנת להתאים את סוג מילוי הקמטים למצב העור שלכם.
 
 
 
 
לקביעת פגישה ולקבלת מידע נוסף חייגו 03-6020022 ונשמח לעמוד לשירותכם.