ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

העלמת קמטים סביב העיניים

 
 
העלמת קמטים סביב העיניים
 
 
 
העיניים מהוות חלק מרכזי מהפנים שלנו וככאלה כל פגם אסתטי בהן עשוי לגרום לפגיעה באיכות החיים ובביטחון העצמי. סביב העיניים קיים עור דק ביותר שסובל לאורך הזמן מבעיות של חידוש תאים בקצב נמוך וניוון השרירים שתחתיו, מה שעלול להוביל בסופו של דבר להופעת קמטים. ישנן כמה אפשרויות לטיפול בתופעה כאשר מילוי קמטים נחשב למוצלח שבהן.
 
 
 
 

בוטוקס לעומת חומרי מילוי

 
הקמטים השונים מסביב לעיניים מופיעים כתוצאה מפגמים מצטברים בעור, שגם כך נחשב לדק ועדין במיוחד, אך גם מפאת התנוונות טבעית של השרירים שתחתיו. הזדקנות העור גורמת להופעת מעין חריצים שגורמים לקמטים ואילו התנוונות השרירים גורמת להופעת קמטי הבעה. כל אותם חריצים ניתנים להעלמה ולטשטוש באמצעות טיפולי מילוי שבהם נעשה שימוש בחומרים שונים. בהקשר זה חשוב לציין גם את טיפולי הבוטוקס שהפכו לפופולאריים, ומטפלים באופן ממוקד בכל אותם קמטי הבעה שמופיעים בעקבות התנוונות השרירים באזור זה. ההבדל בין השיטות טמון בכך שהבוטוקס אינו נחשב כחומר מילוי ומשפיע לפרקי זמן קצרים במיוחד של עד ארבעה חודשים. מילוי קמטים, לעומת זאת, נחשב לשיטה יציבה וארוכת טווח הרבה יותר, ומתאים לטיפול בקמטים שנובעים מסוג העור (עור יבש למשל) ונזקים ישירים של רקמה זו שגרמה להופעתם.
 

חומרי מילוי להעלמת קמטים מסביב לעיניים

 
את הקמטים מסביב לעיניים, שלא ניתן להעלים באמצעות בוטוקס (או כאשר מעוניינים בפעולה שתוצאותיה מורגשות לאורך זמן) ממלאים תוך שימוש בחומרי מילוי ייעודיים. חומרים אלו מוזרקים לעומק הקמטים ולמעשה "מתפיחים" אותם מבפנים כלפי חוץ כך שהעור מתרומם והופך לחלק יותר. ישנם כמה חומרי מילוי עיקריים המשמשים לפעולה זו:

  • שומן גוף עצמי – נשאב ממקום אחר בגוף (כגון הישבן) ומוזרק לקמטים סביב העיניים. היתרון בשיטה הוא היעדר תגובה דלקתית, שכן מדובר בחומר שנשאב מגוף המטופל עצמו.

  • חומצה היאלורונית ונגזרותיה – חומרים שאינם גורמים לתגובה חיסונית כאשר כל סוג של חומצה היאלורונית נספג לאורך פרקי זמן שונים.

  • סיליקון – חומר באמצעותו ניתן לבצע מילוי קמטים בצורה שאינה הפיכה, כלומר, לא ניתן להוציאו לאחר הזרקתו.
 
יש לקחת בחשבון כי כאשר משתמשים בסיליקון, לא ניתן להזריק יותר מכמות מדודה פר הליך ולכן יש לחזור על הטיפול במשך כמה ביקורים שבסופם המילוי יהיה קבוע ויחזיק מעמד לאורך שנים רבות, עד לצורך בתיקונים ושיפורים. מילוי באמצעות חומרי מילוי זמניים (שומן גוף עצמי, חומצה היאלורונית) ניתן לבצע באמצעות מספר רב יותר של זריקות בכל פעם ולכן נדרשים פחות ביקורים בקליניקה. יש לציין כי בכל המקרים יבצע הרופא המטפל זריקת ניסיון כדי לוודא שלא מתקיימת תגובה חיסונית כנגד החומר, במיוחד כאשר מדובר בסיליקון ובפעולה בלתי הפיכה.
 

מנתח פלסטי למילוי קמטים

 
ד"ר דוד רדרמן הינו מנתח פלסטי בעל שם ומומחה מוביל בתחום הרפואה הפלסטית. במרפאה הייעודית שמפעיל ד"ר רדרמן תוכלו לעבור טיפולי מילוי קמטים מקצועיים שיענו על כל הציפיות בנוסף לטיפולים קוסמטיים, פלסטיים ושחזורים נוספים ברמה הגבוהה ביותר. לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ בלתי מחייבת, צרו עמנו קשר בטלפון 03-6020022 ונשמח לעמוד לשירותכם עם הכלים המקצועיים הטובים ביותר.