ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מילוי קמטים מעל השפה העליונה

 
 
קמטים מעל השפה העליונה
 
 
 
הופעת קמטים בפנים הינה בלתי נמנעת והיא מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך ההתבגרות וההזדקנות שלנו. כך גם לגבי הופעת קמטים מעל לשפה העליונה שיכולים להפוך ל"מפגע" מטריד עבור חלק גדול מהאוכלוסייה המרגיש פגיעה בשלמות המראה החיצוני ובביטחון העצמי שלו. בוודאי תשמחו לגלות כי בהחלט ניתן להחזיר את המראה הצעיר והרענן לפנים באמצעות טיפולי מילוי קמטים שאינם מורכבים מדי.

להלן כל המידע אודות התהליך ואפשריות הביצוע:
 
 
 
 

קמטים מעל לשפה העליונה – מדוע זה קורה?

 
השפתיים שלנו משמשות אותנו במהלך החיים למספר רב של מטרות, בין היתר לצרכי דיבור והבעות. עם הזמן השרירים שמניעים את השפתיים מתנוונים והעור הופך לנוקשה יותר ופחות אלסטי. שילוב שתי התופעות הנ"ל (ובעיקר הזדקנות העור) גורם להופעת קמטים מעל לשפה העליונה בעיקר ולמראה מבוגר יותר, לעתים אף זקן, טרם הזמן. קמטים מעל לשפה העליונה, אם כן, יופיעו בהתאם לגיל, אך גם תלויים בגנטיקה של האדם, חשיפה לקרני השמש, סוג התזונה ועישון.
 

מתי כדאי לבצע מילוי קמטים בשפה העליונה?

 
קמטים מעל לשפה העליונה מאופיינים במעין "חריצים" שאותם יש למלא באמצעות חומרי מילוי ייעודיים, כל עוד הם אינם עמוקים דיים. כאשר החריצים עמוקים מדי, יש לבצע פרוצדורות נוספות של פילינג (קילוף שכבות עור) כדי שתהליך המילוי לא רק "יטשטש" את הקמטים אלא ממש יעלים אותם לאורך פרקי הזמן ארוכים. יש לציין כי טיפול מילוי קמטים אינו מהווה פעולה כירורגית פולשנית, ולכן הקשת הרחבה ביותר של האוכלוסייה, על שלל המצבים הרפואיים שלה, יכולה לעבור את הפרוצדורה ולזכות במראה צעיר וחיוני כבעבר.
 

שיטות שונות למילוי קמטים בשפה העליונה

 
ישנן כמה שיטות באמצעותן ניתן למלא את הקמטים באזור השפה העליונה. בכל השיטות מוזרק חומר כלשהו שגורם למעין "התפחה" מקומית של חלק העור המוזרק ולהעלמת הקמטים לפרקי זמן משתנים:

  • הזרקת חומרים עצמיים – חומרים אלו נלקחים מהגוף של המטופל ומוזרקים לאזור הקמטים מעל לשפה העליונה. החומר המוביל בקטגוריה זו הינו שומן הגוף העצמי.

  • חומצה היאלורונית ונגזרותיה – חומר זה מיוצר בתנאי מעבדה אך הוא טבעי לחלוטין ואינו מעורר את התגובה החיסונית של הגוף.

  • חומרים אנ-אורגניים – אלו הם חומרים סינטטיים לחלוטין כדוגמת הסיליקון.

מלבד הסיליקון, כל השיטות נחשבות להפיכות שכן השפעת ההזרקה פגה לאחר פרק זמן של בערך כשנה (החומרים נספגים בהדרגה). הסיליקון נחשב כחומר הממלא קמטים בצורה בלתי הפיכה שכן לא ניתן להוציאו מהעור לאחר הזרקתו. מומלץ לבצע את התהליך מספר פעמים באמצעות חומרי מילוי זמניים ורק לאחר מכן, במקרה הצורך, להשתמש בסיליקון למילוי קבוע.
 
היכן וכמה להזריק? כיצד להגיע לתוצאות הרצויות? ומהו המראה הסופי הנדרש עבור המטופלת? ד"ר דוד רדרמן, מומחה לניתוחים פלסטיים בעל מרפאה ייעודית, יעזור לכן להגיע למראה הפנים הצעיר עליו תמיד חלמתן. מילוי קמטים, טיפולי בוטוקס וכלל הניתוחים הפלסטיים הקיימים - את כולם תמצאו אצלנו תחת קורת גג אחת ובידי מומחה בכיר בעל שם בעולם הכירורגיה הפלסטית. לקבל מידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ בלתי מחייבת, צרו עמנו קשר בטלפון 03-6020022 ונשמח לעמוד לשירותכן עם הכלים המקצועיים הטובים ביותר.