ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה

 
הגדלת חזה מהווה הליך כירורגי מבוקש ביותר, שכן מדובר באיבר גוף בעל משמעות רבה בעיני האישה אשר משפיע רבות על השלמתה עם גופה ועל הביטחון העצמי שלה. למרות שמדובר בניתוח שאינו מורכב במיוחד, מבחינה אסתטית תוצאותיו חייבות להתבטא באופן מושלם. מנתח פלסטי בכיר ובעל ניסיון הינו איש המקצוע הבלעדי שיבטיח לכן תוצאות מעולות, וילווה אתכן יד ביד החל משלבי התכנון הראשוניים, דרך ביצוע ההליך עצמו ועד ההחלמה מהניתוח. מדוע זה כל כך חשוב וכיצד מזהים מנתח מקצועי באמת? להלן מספר דגשים שחשוב שתכירי לפני התחלת התהליך.
 

מתי כדאי לעבור הגדלת חזה?

 
החזה הנשי משתנה עם השנים ומאבד מצורתו וממרקמו. ישנן נשים שמראש החזה קטן אצלן והצורך בשינוי עשוי לעלות במהלך הזמן. לא משנה מהי הסיבה, תוצאות הניתוח הינן רבות משמעות מבחינה חיצונית ונפשית אצל האישה והמנתח הפלסטי שתבחרי חייב להבין זאת ולפעול בהתאם. מנתח פלסטי מקצועי חייב לאפיין ראשית כל את תלונות המטופלת ולנסות להבין מנין צץ הקונפליקט בין המצוי לרצוי מבחינת תדמית השדיים שלה. בהמשך הוא ימליץ על הגודל המתאים ביותר וקביעת הצורה המדויקת וזאת לאחר ביצוע הדמיה ממוחשבת. משמעות הדבר היא כי לא כל אישה תימצא מתאימה לניתוח זה ומקצועיותו של הרופא נמדדת לא רק בתוצאות הסופיות אלא אף בתהליכי הבירור בשיחות הראשונות.

אם את מעוניינת לעצב את החזה שלך בצורה שתגרום לך להיראות מקסים ולהרגיש הרבה יותר טוב עם עצמך, את צריכה לפנות רק אל מנתח פלסטי המתמחה בתחום ניתוחי החזה בכלל ובתחום ניתוחי הגדלת החזה בפרט.

ד"ר רדרמן הינו מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה, אשר מבצע הרבה מאוד ניתוחים שכאלה בשנה. שמו של ד"ר רדרמן הולך לפניו בתחום, ותוכלי לקבל עליו הרבה מאוד המלצות ממטופלות מרוצות.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ חייגי עכשיו 03-6020022
 

מתחילים בהתחלה עם מנתח פלסטי בכיר להגדלת חזה

 
כשאת מגיעה לניתוח הגדלת חזה, את לא מגיעה רק ביום הניתוח, עוברת אותו וזהו. הניתוח מתחיל בפגישת ייעוץ, בה מתקיימת שיחת תיאום ציפיות בינך ובין ד"ר רדרמן. לאחר שציינת מה בדיוק היית רוצה ושמעת מה אפשר לעשות כדי שתצאי מהניתוח בהרגשה הכי טובה שיכולה להיות – תקבלי מסמך ובו פירוט של כל שלבי הניתוח כולל ההכנות הנדרשות וההתנהגות הרצויה בתקופת ההחלמה.

לאחר מכן ייקבע לך תאריך לניתוח, כשהצוות המקצועי של המרפאה ימשיך ללוות אותך ולהיות זמין לכל שאלה בכל רקע נתון.
 

יום הניתוח

 
כשאת בוחרת מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה כמו ד"ר רדרמן, את יכולה להיות בטוחה שלניתוח תיכנסי רגועה. הרופא יסביר לך בצורה מדויקת ומפורטת מה עומד לקרות, ולאחר תקופת ההחלמה תוכלי להסתכל במראה ולראות בדיוק את מה שסיכמת עם הרופא שתראי – חזה מלא ויפה, התואם במידותיו את מידות גופך ואשר יסייע לך להרגיש הרבה יותר בטוחה בעצמך.
 

לאחר הניתוח

 
בתקופת ההחלמה תצטרכי להימנע ממאמץ גופני למשך כחודש ולהעדיף תנוחות שכיבה אחרות משכיבה על הבטן. יכול להיות שיהיו לך כאבים באזור, אולם הם לא צפויים להימשך זמן רב וגם לא להיות חזקים מדיי. בכל מקרה, תמיד תוכלי לפנות אל ד"ר רדרמן, שלא בכדי הפך להיות רופא מנתח מומלץ להגדלת חזה. ד"ר רדרמן ימשיך להיות זמין וישמח להשיב על כל שאלה – גם בתקופת ההחלמה.
 

כיצד נמדדת מקצועיותו של מנתח פלסטי בכיר?

 
מנתח פלסטי בכיר הוא מנתח שלו ניסיון רב בביצוע הגדלות חזה בכל הגילאים והמצבים הרפואיים ועם כל סוגי העור. מנתח בכיר ידע לאפיין בדיוק מהיכן להחדיר את השתל, לאיזו שכבה בגוף (מתחת לשד או השריר), איזה גודל מקסימלי מתאים לכל אישה בהתאם למבנה גופה ובאיזה סוג של שתל להשתמש. חשוב מאוד לציין כי תהליך האפיון של אופי האישה וגופה מהווה חלק בלתי נפרד מעבודתו של המומחה. כך, למשל, מיקום החתך אמור להתאים גם לסגנון לבושה של האישה לכל מקרה של היווצרות צלקת ולו המינימלית ביותר.
 

שיהיה בהצלחה!

 
כשאת מגיעה לניתוח אצל ד"ר רדרמן, את יכולה להיות בטוחה שתקבלי יחס אישי וליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך. ד"ר רדרמן עצמו ביחד עם צוות המרפאה יסייעו לך להגיע להחלטות הנכונות לגבי הניתוח וילוו אותך בכל שלב ושלב מרגע קבלת ההחלטה על ביצועו.

אז אם חיפשת מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה, את בדיוק במקום הנכון.

צרי עמנו קשר ונשמח לספר לך על הניתוח ולקבוע איתך פגישת ייעוץ ראשונית, בה תוכלי לקבל את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך.
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה חייגי עכשיו 03-6020022 או צרי עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח להיות שם בשבילך.