ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתיחה בשילוב שאיבת שומן

 
מטופלים רבים אשר רוצים לעשות מעשה ולהיפטר ממצבורי השומן שמתרכזים באזור הבטן הבעייתי מתלבטים בין מתיחת בטן לבין שאיבת שומן. מזדהים עם ההרגשה? תשמחו לגלות שאינכם צריכים כלל להתלבט מכיוון שבאפשרותכם לבצע את שני ההליכים בפעם אחת.
 

בטן שטוחה – החלום החטוב

 
ניתוחי שאיבת שומן ומתיחת בטן אלו הם הליכים פופולריים ונפוצים במיוחד עבור מטופלים ומטופלות אשר סובלים ממצבורי שומן גדולים או מעור רופס. למרות הסברה כי שמירה על תזונה נכונה וביצוע פעילות גופנית הם מתכון מנצח, בפועל לא תמיד כך הדבר ולא כולם מצליחים ליישם שינוי באורח חייהם. לכן הליכים כמו מתיחת בטן או שאיבת שומן הפכו להיות כל כך נפוצים ומעבר לכך, הם מספקים תוצאות ומאפשרים למטופלים השונים ליהנות ממראה של בטן מתוחה וחטובה וכתוצאה מכך משיפור של דימוי הגוף והביטחון העצמי.
 

מתיחת בטן או שאיבת שומן, מה עדיף?

 
במרפאה של ד"ר דוד רדרמן אנו מבצעים הן שאיבת שומן והן מתיחת בטן במקצועיות ובמיומנות תוך שנסמכים על ידע רב וניסיון עתיר שנים. לא פעם אנו בוחרים לשלב גם בין שני ההליכים, לצורך שיקום מלא של מראה הבטן והשגת התוצאות האופטימליות ביותר. כדי להחליט כי מתיחה בשילוב שאיבת שומן זהו ההליך הכירורגי המתאים ביותר עבורכם, לפניכם המשתנים שיסייעו להבין באילו מקרים יהיה זה הפתרון האופטימלי.
 

עור רפוי

 
ניתוח שאיבת שומן יהיה אידיאלי במקרים בהם קשה להיפטר משומן עודף ומעור רפוי בו זמנית. ההליך כולל ביצוע שאיבת שומן ובמקביל מתבצעת גם מתיחה של אזור הבטן על מנת להשיג את המראה החלק והמחוטב אליו שואפים. על פי רוב מדובר בטיפול מאוד נקודתי כך שזמן ההחלמה הנו קצר באופן יחסית ובסופו תוצאות נהדרות הן מהבחינה הפיזית והן מבחינות רבות ואחרות לרבות ההרגשה האישית. הבחירה במתיחת בטן בשילוב שאיבת שומן תתבצע לאחר אפיון מקצועי ופגישת ייעוץ מקיפה. המטרה מאחורי פגישה ראשונית זו היא בחינת מצבכם והחלטה על התהליך הטוב ביותר עבורכם ועבור הגוף שלכם.

לחכות או לא לחכות?

 
כאמור ניתוח שאיבת שומן יכול להוביל לירידה במשקל ומכאן להצטברות של עור רפוי באזור הבטן אשר ממאן לעזוב. לכן ההמלצה היא לא פעם לחכות מעט עד שעושים מתיחת בטן, על מנת לבחון מהו מצב העור ומהי מידת גמישותו. במקרים רבים העור יהיה מספיק גמיש על מנת "לתקן" את עצמו. במקרים אחרים יהיה צריך "לתקן" את הבטן, שכן בעבר שרירה היו חזקים כמו חומה אך לאחר הירידה במשקל הפכו ליותר רפויים וחלשים, ולא פחות חשוב, גלויים לעין גם מבעד לבגדים. יש לציין כי תקופת ההמתנה תספק לעור את הזמן הנדרש לו כדי להתכווץ בחזרה, מה גם שהאמונה הרווחת היא שלאחר שאיבת שומן ניתן לבצע מתיחת בטן בקלות גדולה יותר.
 

כיצד להתכונן?

 
לפני שמבצעים מתיחה בשילוב שאיבת שומן יש לוודא כי הרופא אשר מבצע את התהליך מיומן ומנוסה ולו כל הידע הנדרש בתחום. רצוי וכדאי לבדוק באם הרופא ביצע ניתוחים מסוג אלו בעבר ואף לבדוק את מידת שביעות רצונם של מטופלים לאורך התהליך ולאחריו. לאחר שהנכם מרגישים ביטחון עם הרופא שיבצע את הניתוח עליכם להקפיד לשאול שאלות ולשמוע את התשובות עבורן. כיצד מתבצע ההליך? כמה זמן? מהו זמן ההחלמה? מהן תופעות הלוואי הצפויות? מהן האפשרויות החלופיות? כל אלו ועוד הן שאלות אותן יש לשאול הן עבור הפגת הלחצים והחששות והן על מנת שתוכלו לדעת בדיוק למה אתם נכנסים ומה מצפה לכם כתוצאה מכך, בעתיד.
 

טובים השניים מן האחד

 
חשוב לציין כי לא כל עודף עור יהווה עילה לניתוח, קל וחומר ניתוח משולב. על כן יש להגיע לפגישת ייעוץ ואפיון עם הרופא והוא ייבחן את מצבכם הפיזי והרפואי כדי לסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה. מלבד ידע נרחב ד"ר רדרמן מעמיד לרשותכם שנים של ניסיון מקצועי, ניסיון אשר מאפשר לו לאבחן את מצבכם ולהתאים עבורכם את הטיפול הרצוי להשגת התוצאות הכי טובות שאפשר.

לפרטים נוספים אודות מתיחה בשילוב שאיבת שומן צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!