ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתיחת בטן לאחר ירידה במשקל

 
במהלך החיים הגוף שלנו עובר שינויים רבים, קל וחומר משקלו. עלייה או ירידה מאסיבית במשקל כתוצאה ממחלה, דיאטה או לידות יכולה להשפיע על המראה הכללי וכן על דימוי הגוף וההרגשה האישית. וכאשר החלום על גוף מחוטב נראה רחוק מהישג היד, אין זה מפתיע שאנשים רבים בוחרים לפנות אל האופציות המפתות שקיימות כיום המבטיחות תוצאות אופטימליות ובטן שטוחה וחלקה. ועם העור העודף שנעלם הביטחון העצמי עולה מחדש והגוף חוזר למראה המחוטב והמעוצב.
 

מתיחת בטן – מה זה בדיוק?

 
מכירים את התחושה כאשר הנכם יושבים והבטן נשפכת החוצה ואין לה את המראה הישר שאתם רוצים? או את אותה כרס בירה קטנה אשר מבצבצת תמיד ואינה מגיבה לשינויים בתזונה או לפעילות גופנית? כאן ניתוח מתיחת בטן נכנס לתמונה ומטרתו ליישר את הבטן על ידי הסרת שומן ועור עודף והידוק שרירי הבטן (חשוב להבין כי אין מדובר בשאיבת שומן, למרות שאפשר לשלב בין השניים). היות ומדובר בהליך כירורגי ובשל כך פולשני, חשוב להיות מודעים לכל הסוגיות ולקחת בחשבון את הנקודות והעובדות הבאות טרם כניסה לתהליך.
 

למי הניתוח מתאים?

 
מתיחת בטן לאחר ירידה מאסיבית במשקל מתאימה לגברים ונשים כאחד ובאופן כללי למטופלים אשר נמצאים בקו הבריאות ולהם עור עודף רב מסיבה כזו או אחרת. במילים אחרות: הניתוח מספק את המענה המושלם במידה ואינכם מרוצים מהמראה של הבטן והאפשרויות האחרות לא צלחו. על מנת לבדוק באם מדובר בהליך אשר מתאים לגופכם, למצבכם הבריאותי ולתוצאות אותן הנכם שואפים להשיג עליכם להגיע לפגישת ייעוץ עם ד"ר דוד רדרמן ולו ידע וניסיון בתחום. במהלך הפגישה הוא יספק הערכה האם מדובר בפתרון הטוב והנכון ביותר עבורכם.
 

אל תשמרו דברים בבטן

 
יש לציין כי אופציה זו אינה מתאימה לכל אחד, שכן לא תמיד עור עודף יהווה סיבה מוצדקת לביצוע מתיחה. טיפול זה מיועד בעיקר לאנשים שהורידו משקל רב ונגרם לגופם נזק אסתטי כזה או אחר. במידה והנכם נוטלים תרופות או במקרה שאתם סובלים ממחלות, יש לציין זאת בפני הרופא והוא יבחן את הנושא באופן מדוקדק. כמו כן אפשרות זו תהיה פחות מתאימה במידה ומדובר בנשים שעוד מתכננות לידות או באנשים אשר ירדו במשקל אך לא גמרו אומר. כיום ישנן שיטות וטכניקות חדשות לביצוע ניתוח מתיחת בטן לאחר ירידה מאסיבית במשקל, מה שצמצם את זמן ההחלמה ומסייע לחזור כמה שיותר מהר לשגרת פעילות רגילה.

תקופת ההחלמה

 
ניתוח מתיחת בטן הוא הליך כירורגי אשר מבוצע תחת הרדמה ולכן הוא מלווה בחששות רבים. כדי למזער את הפחדים והחששות מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה של ד"ר רדרמן אשר יבחן את מצבכם הבריאותי, יעדכן אתכם בסיכונים ובסכנות ויספק לכם את כל הפרטים הנחוצים עבורכם כדי להחליט. מבין החששות הנלווים אל הניתוח אחד העיקריים הוא זה הקשור אל תקופת ההחלמה. חשוב לדעת כי כיום אין צורך באשפוז בבית החולים אלא בתקופת החלמה של שלושה שבעות בבית, במהלכה המטופלים ילבשו חגורת בטן אשר תסייע לתפקוד. לאורך תקופת ההחלמה יש להימנע מביצוע פעולות מאומצות, מהרמת משקלים כבדים או מעבודה פיזית כדי להבטיח החלמה מהירה ומיטבית.

ניתוח מתיחת בטן זו אפשרות שאינה מתאימה לכל אחד. בעזרת ניסיונו ומקצועיותו של ד"ר דוד רדרמן תוכלו לדעת בפגישת ייעוץ אחת האם מדובר בפתרון האופטימלי עבורכם. ניסיונו הרב ומומחיותו במתיחת בטן לאחר ירידה מאסיבית במשקל יקנו לכם שקט נפשי ותוצאות מיטביות לשביעות רצונכם.

לפרטים נוספים או לתיאום פגישת ייעוץ צרו עמנו קשר בהקדם!