ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוחים פלסטיים בתל אביב

 
לא מרוצים מהמראה החיצוני שלכם?
 

ניתוחים פלסטיים בתל אביב אצל ד"ר דוד רדרמן - מנתח פלסטי בכיר ורופא מומחה בתחומו.

 
ד"ר רדרמן מבצע ניתוחים פלסטיים בתל אביב, הן קוסמטיים והן שחזוריים, בדגש על ניתוחי הגדלת חזה בנשים. את לימודיו עשה בבית ספר לרפואה באיטליה, ולאחר מכן התמחה בכירורגיה פלסטית ובתחום הכוויות בישראל. בנוסף, ד"ר רדרמן עבר השתלמויות מקצועיות נוספות באירופה ובארצות הברית, והוא ממשיך להתעדכן בחידושי התחום.
 

מהו ניתוח פלסטי

 
ניתוח פלסטי הוא התערבות רפואית כירורגית, במטרה לשנות את המראה החיצוני של הגוף – מהפנים ופלג הגוף העליון, ועד לניתוחים פלסטיים בחלקים אחרים בגוף. אומנם הניתוחים הפלסטיים המוכרים יותר בקרב הציבור הם אלו המיועדים למטרות אסתטיות (כגון הגדלת חזה, ניתוחי אף ועוד); אך ישנם כאלו שמטרותיהם רפואיות, כגון שחזור חלקי גוף לאחר כוויות קשות.

ראיות ארכיאולוגיות חושפות שניתוחים פלסטיים בוצעו כבר לפני אלפי שנים באזורים שונים בעולם: בהודו, במצרים, ביוון העתיקה ועוד. אנשים רבים שואפים להיות בעלי מראה חיצוני נאה ואסתטי יותר, ולדרישה זו שורשים היסטוריים עמוקים בתרבות האנושית.
כמו אז כך גם היום, ואף יותר מכך. תעשיית הניתוחים הפלסטיים הפכה לתחום נפוץ ומובן מאליו, כמו כל תחום רפואי אחר. אנשים רבים פונים לרופאים לביצוע ניתוחים פלסטיים בתל אביב ובשאר הארץ, כאשר ברצונם לשפר חלקים כאלה ואחרים בגופם, או לשם שחזור רפואי-אסתטי של חלקי גוף שנפגעו בנסיבות קשות.
 
 
ניתוחים פלסטיים בתל אביב
 
 
 

ניתוחים פלסטיים עיקרים של ד''ר רדרמן:

 
  • ניתוחי אף
  • הגדלת חזה
  • הקטנת חזה (גם בגברים - "גינקומסטיה")
  • מתיחת בטן / פנים
  • שאיבות שומן
  • ניתוחי פנים וצוואר
  • ועוד
 
 
 
 

היכן ניתן לבצע ניתוח פלסטי או מנתח פלסטי בתל אביב?

 
ניתוחים פלסטיים ניתן לבצע בחמישה אזורי גוף עיקריים: באזור הפנים, באזור החזה, באזור הבטן, באזור האגן וכן בגפיים. ההליכים הפחות נפוצים הם אלו המבוצעים ברגליים, ואילו הניתוחים הנפוצים יותר קשורים לפלג גוף עליון.

אומנם בישראל כל מנתח רשאי לבצע ניתוחים פלסטיים, גם ללא התמחות, אך רצוי לפנות אל מנתחים שזהו תחום מומחיותם העיקרי. ד"ר דוד רדרמן הוא מנתח פלסטי בכיר, וחבר במספר איגודים וארגונים מקצועיים בתחומו: האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, איגוד הכירורגיים הפלסטיים בישראל וכן האיגוד האמריקאי לכירורגיה אסתטית. כמו כן, ד"ר רדרמן מציע ייעוץ מקצועי בנושאי רפואה אסתטית וטיפולים אסתטיים שאינם כירורגיים.

ההבדלים בין ניתוח פלסטי לגברים ונשים

גם בתחום הניתוחים הפלסטיים יש לא מעט הבדלים בין המינים. נשים נוטות יותר לכיוון ניתוחי הגדלת חזה ומתיחות בטן, ואילו הגברים פונים לניתוחי אף, שאיבות שומן והסרת שיער (אף שזהו אינו תהליך כירורגי).

אחד מההליכים הייחודיים לגברים הוא תהליך הקטנת חזה (גינקומסטיה). המדובר בגברים הסובלים משדיים מוגדלים, מה שגורם לבעיות של חוסר ביטחון ופוגע בשגרת החיים התקינה.

החלמה מהירה אחרי ניתוחים פלסטיים בתל אביב

השיפוצים הכירורגיים הפכו למעין מרתון – המטופל נכנס למרפאה בסוף השבוע, ויוצא עם סדרת ניתוחים המתקנת את הפנים, את החזה ועוד. כששבים לעבודה בשבוע שאחרי, קוצרים מחמאות ומעידים שהיה שווה להשקיע את הזמן ואת הכסף.