ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח אף לגברים

 
 
ניתוח אף לגברים
 
 
 
ניתוח אף – לא לנשים בלבד

מרפאת ד"ר רדרמן מתמחה בביצוע ניתוחי אף לגברים – בסטנדרטים הגבוהים ביותר!
 
לקביעת פגישת ייעוץ חייגו עכשיו 03-6020022 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 

אסתטיקה היא לא עניין של מגדר

 
אמנם בעבר כל מה שקשור לניתוחים פלסטיים קוסמטיים היה מקושר בדרך כלל לנשים בלבד, אולם בשנים האחרונות הרבה מאוד גברים מתעניינים בתחום ואף מבצעים ניתוחים קוסמטיים שונים – בהתאם לצורך ולהעדפה שלהם – ובצדק.

אחרי הכול – אסתטיקה היא לא עניין של מגדר, וגם הגברים רוצים להיראות יותר טוב ולהרגיש יותר טוב. ממש כמו שהיום אפשר לראות יותר גברים שרוכשים מוצרי טיפוח בפארמים השונים, אפשר לראות יותר ויותר גברים שמגיעים למרפאה ומבקשים לבצע ניתוחים קוסמטיים אחרים, כגון מתיחת בטן, שאיבת שומן, הצמדת אוזניים, הרמת עפעפיים ועוד.

למרות זאת, ניתוח אף לגברים הוא אחד הניתוחים היותר מבוקשים, וזאת בשל מיקומו ה"אסטרטגי" של האף – ממש באמצע הפנים.
 

להרגיש יותר טוב אחרי ניתוח אף לגברים

 
הביטחון העצמי שלנו קשור הרבה פעמים לאופן בו אנחנו תופסים את המראה החיצוני שלנו. כשאנחנו לא אוהבים את איך שאנחנו נראים, קשה לנו הרבה פעמים לתפקד בחברה כמו שהיינו רוצים. מכיוון שיופי הוא עניין סובייקטיבי, זה לא משנה אם יגידו לאדם שהוא נראה מצוין – אם הוא לא אוהב חלק מסוים בפניו או בגופו – יהיה לו קשה לקבל את עצמו והדבר ישפיע לרעה על מצב רוחו ועל יכולתו לתפקד בכל תחום בחיים ובעיקר על יכולתו ליצור קשרים חברתיים – וזה נכון לגבי שני המינים.

לכן, אנחנו במרפאת ד"ר רדרמן מתמחים גם בביצוע ניתוחי אף לגברים, וברשותנו רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

אם גם אתם מעוניינים לשפר את מראה הפנים ואת הביטחון העצמי – המרפאה שלנו היא הכתובת עבורכם.

קבעו פגישת ייעוץ בה תקבלו את כל המידע אודות ניתוח אף לגברים, כולל מידע אודות ההכנות הדרושות, הניתוח עצמו ותקופת ההחלמה. הצוות המקצועי שלנו ישמח לענות על כל שאלה וילווה אתכם לאורך כל הדרך בדיסקרטיות מוחלטת, עד להחלמה.
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא ניתוח אף לגברים חייגו עכשיו 03-6020022 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.