ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח אף רחב

 
 
ניתוח אף רחב
 
 
 
אם יש לכם אף רחב והייתם רוצים לשנותו – אתם בדיוק במקום הנכון.

ד"ר דוד רדרמן הינו מומחה בתחום של ניתוח אף רחב, וידאג לבצע אותו בסטנדרטים הגבוהים ביותר כדי שתוכלו להיות הרבה יותר מרוצים מהמראה החיצוני שלכם.
 
לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו 03-6020022 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 

אף רחב והשפעותיו על הביטחון העצמי

 
יש הרבה מאוד אנשים שהאף שלהם רחב מדי ביחס לגודל הפנים שלהם. לאף יכולה להיות צורה בסיסית נהדרת, אולם מכיוון שמדובר באיבר בולט שנמצא על הפנים, שהם כרטיס הביקור הראשוני של כל אחד מאיתנו, לרוחב שלו יכולה להיות השפעה שלילית מאוד על הרגשתו של האדם.
 

לפני ניתוח אף רחב

 
אנשים שמגיעים למרפאה בגלל בעיה של אף רחב, הם בדרך כלל אנשים שהביטחון העצמי שלהם מאוד נמוך בעקבות הבעיה. אם נסתכל על אותם אנשים מהפרופיל, אגב, יכול להיות שלא נזהה כל בעיה בכלל והאף ייראה מושלם, אולם כאשר נסתכל עליהם מלפנים נבחין במה שגורם להם להרגיש פחות טוב עם עצמם – אף רחב מדיי הנראה לעתים כגוש שומן שלא מסתדר עם שאר תווי הפנים. אנשים שהביטחון העצמי שלהם ירוד, ולא משנה מה הסיבה, יהיו בדרך כלל אנשים בעלי קשיים חברתיים וזוגיים, והמצב יכול להגיע גם עד כדי מצבי רוח ירודים ואפילו דיכאון. לכן, אם הגורם לביטחון העצמי הירוד הוא דבר שניתן לטפל בו – כדאי מאוד לעשות כל מה שאפשר, כי השינוי באיכות החיים יכול להיות מאוד משמעותי.
 

הניתוח עצמו - גשר אף רחב

 
ניתוח אף רחב מצריך הרבה מאוד ידע וניסיון בתחום, משום שהוא כולל עיצוב זהיר ומדויק מאוד של השלד הסחוסי, כי גם התאמה מדויקת של גשר האף למבנה החדש, הכרוכה בהזזת עצמות האף לכיוון אמצע הפנים. בגלל העובדה שמדובר בפרוצדורה מורכבת יותר מהפרוצדורה המקובלת במהלך ניתוחי אף, חשוב מאוד לבחור רק רופא המתמחה בתחום ואשר כבר ביצע ניתוחים רבים כאלה.
 

אחרי ניתוח אף רחב

 
לאחר ניתוח אף רחב נדרשת תקופת החלמה ארוכה יותר מזו הנדרשת לאחר ניתוח אף סטנדרטי, אולם לאחר כשנה וחצי או שנתיים, כשמראה האף מתגבש סופית – אי אפשר להשוות בכלל את הרגשתם של המטופלים לזו שהיתה לפני הניתוח.
 

מומחה בניתוח אף רחב

 
ד"ר רדרמן הינו מומחה בניתוח אף רחב ולו ניסיון רב שנים בתחום. אם גם אתם סובלים מהבעיה אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ בה תקבלו את כל ההסברים אודות הניתוח ואודות תקופת ההחלמה. אם תחליטו לבצע את הניתוח, הצוות המקצועי והמסור שלנו ישמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך, ואנחנו בטוחים שלאחר הניתוח תרגישו הרבה יותר טוב ותחושו שיפור משמעותי בביטחון העצמי.
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו עכשיו 03-6020022 או צרו קשר דרך האתר.