ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח הגדלת חזה

 

האם את שוקלת לבצע ניתוח הגדלת חזה?

 
האם את מעוניינת להעלות לעצמך את הביטחון העצמי ולהרגיש טוב יותר עם עצמך? כיום קיים מגוון רחב מאוד של ניתוחים פלסטיים. ללא ספק ניתוח הגדלת חזה הוא הניתוח הנפוץ מבין הניתוחים הפלסטיים בכלל ומבין שלל ניתוחי החזה בפרט. השילוב בין ניתוח מהיר ופשוט יחסית לבין מנתח פלסטי מקצועי, מוסמך ובעל ניסיון רב בהגדלת שדיים מוביל להליך קוסמטי כירורגי בעל אחוז שביעות רצון גדולה במיוחד.
 
 
ניתוח להגדלת חזה - דוקטור רדרמן
 
 
 
ניתוח הגדלת חזה
 
 
 
 

מי יכולה לבצע ניתוח להגדלת חזה?

 
לא כל אחת יכולה לעבור ניתוח מסוג זה. חשוב לוודא כי המטופלת מתאימה לו גם מבחינה בריאותית ורגשית. בריאותית על ידי בדיקה קלינית של השד מצד אחד ומבחינה רגשית על ידי שיחה עם המנותחת הפוטנציאלית. זאת כדי להבין מה היא מצפה מהניתוח, לאילו תוצאות היא מעוניינת להגיע ומהן הסיבות אשר הובילו אותה לקבל את ההחלטה להגדיל את החזה.


ישנן שתי קבוצות עיקריות של נשים אשר נוהגות לעבור ניתוח להגדלת חזה:

נשים צעירות אשר סיימו את שלבי ההתפתחות ואינן מרוצות מגודל החזה.
נשים לאחר לידה והנקה אשר איבדו את צורתו המקורית של החזה.

במירוץ השנים כוח המשיכה גם הוא נותן את אותותיו. עם זאת נשים מבוגרות אינן מופיעות כקבוצה עיקרית אשר עוברת את הניתוח הזה או ניתוחי חזה אחרים. הסיבה לכך היא שחשוב להבחין בין ניתוח הגדלת חזה לבין ניתוח הרמת חזה. לעתים קרובות גודל השד תקין ולאחר ניתוח הרמה הוא חוזר להיות זקוף ויפה. לעומת זאת לעתים יש צורך בשילוב של שני ניתוחים פלסטיים, אחד בו משתילים את שתל הסיליקון ושני בו מבצעים הרמת חזה להשלמת המראה.

 

כיצד מחליטים בכמה להגדיל את החזה?

 
למרות הפנטזיות לגדלים שונים, ההחלטה היא לא לגמרי שלך. כאשר בוחרים את סוג השתל, הצורה הרצויה והגודל - ניתן משקל כבד להחלטה שלך. אך בנוסף מנתח פלסטי מקצועי חייב לבצע בדיקות קליניות ולתכנן את ניתוח ההגדלה המתאים לך ביותר על סמך ניסיונו והידע שלו בתחום. לעיתים אם גודל השתל גדול מדי ולא מתאים לגופך, או שצורתו אינה מחמיאה למבנה הגוף שלך, חשוב להקשיב לדבריו של הרופא ולהבין את נימוקיו לבחירת שתל זה או אחר.

ד"ר דוד רדרמן ישמח לייעץ לך וללוות אותך באופן אישי לאורך הדרך. ניתוח הגדלת חזה הוא לא עוד מוצר שקונים בסופר. על כן, אנו מזמינים אותך לפגישת היכרות וייעוץ ללא התחייבות על מנת שנוכל יחד להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורך.
 


לקביעת ייעוץ חייגי כבר עכשיו -

 

החלמה מניתוח הגדלת חזה כוללת מספר שלבים:

 
אם את מתעניינת בניתוח להגדלת חזה, כדאי שתהיי מודעת מראש למה שתרגישי אחרי הניתוח. קחי בחשבון, שלא כל התופעות תתרחשנה ושגם אלה שכן תתרחשנה בדרך כלל חולפות בתוך זמן יחסית קצר. אנחנו במרפאה של ד"ר רדרמן מאמינים כי המודעות לתופעות שיכולות לקרות וההכנה המוקדמת לקראתן יכולה להקל מאוד על התקופה שלאחר הניתוח. זאת כי כשיודעים לקראת מה הולכים הרבה יותר קל להתמודד.
 

מה מרגישים אחרי הניתוח וממה יש להימנע?

 
מיד אחרי הניתוח

ניתוח הגדלת חזה מסתיים כאשר הרופאים מלבישים חזיית ספורט על האזור או לחילופין חובשים אותו בתחבושת אלסטית.

יממה לאחר הניתוח

כיממה לאחר הניתוח ניתן להרטיב את החזה במים. אולם לאחר מכן ועד חודש אחרי הניתוח יש ללבוש רק חזיית ספורט בלי ברזלים. את החזייה יש ללבוש במשך 24 שעות ביממה וגם במהלך השינה.

תופעות לוואי

נפיחות של השדיים וגם נוקשות הן תופעות לוואי מוכרות של החלמה מניתוח הגדלת חזה. תופעות אלו אינן מסוכנות וכבר לאחר זמן קצר צפויה הנפיחות לרדת.
יש מספר תופעות שצפויות להתרחש לאחר הניתוח, כאשר אצל כל אחת הן מתרחשות בעוצמות שונות ובאופנים קצת שונים. יהיו נשים שהן יהיו אצלן מינוריות או אפילו לא יורגשו כלל. הכול תלוי בסוג הניתוח (הכנסת הסיליקון מתחת לשריר – כן או לא), בסף הכאב של המטופלת ובפעולות שהיא עושה. בין התופעות השכיחות יותר ניתן למנות את התופעות הבאות:

כאבים – תהיינה נשים שידווחו על כאבים נסבלים ותהיינה אחרות שיציינו כאבים קלים בלבד. בכל מקרה, אם מדובר בניתוח שכולל הכנסה של סיליקון אל מתחת לשריר, צפויים להיות כאבים חזקים יותר, בגלל הרמת שריר החזה. אחרי יום או יומיים מהניתוח הכאבים צפויים להיחלש, אולם סביר להניח שעדיין יורגשו בעת הרמת הידיים אל מעל לקו הכתפיים.

שינויים בתחושה – זו תופעה מוכרת ושכיחה והיא צפויה לחלוף תוך מספר ימים או שבועות. כתוצאה מהניתוח יכול להיווצר מצב של חוסר תחושה זמני, בעיקר בעטרה – האזור שמסביב לפטמה. לא צריך להיבהל זו תופעה מוכרת ושכיחה והיא צפויה לחלוף בתוך מספר ימים. מאידך, יכולה להתרחש גם תופעה של רגישות יתר באזור וגם זה נורמלי, מוכר וצפוי לחלוף תוך ימים שבועות.

מראה – לאחר ניתוח הגדלת חזה השדיים צפויים להיות מעט זקורים ונפוחים, כתוצאה מבצקת, כמו בכל ניתוח – תופעות שהן חלק בלתי נפרד מהתגובה של האזור לניתוח. תופעות אלה צפויות להיעלם בתוך מספר שבועות ואז החזה ירד למקומו הטבעי. לאחר כחודש וחצי ממועד ביצוע הניתוח החזה צפוי להגיע למראהו הסופי.

 

טיפים להחלמה מהירה יותר לאחר ניתוח הגדלת חזה

 
על מנת לסבול כמה שפחות כאבים ולהחלים כמה שיותר מהר, מומלץ ליישם את הטיפים הבאים:
ותרי על פעילות גופנית – כדאי מאוד לשמור את הרמת המשקולות לעוד חודשיים. פעילות גופנית מאומצת של פלג הגוף העליון עלולה לגרום לכאבים חזקים. המתיני כחודש ואז תוכלי לחזור לפעילות. בינתיים תוכלי לעשות הליכות, גם להן יש חשיבות לא מעטה.
היעזרי כמה שיותר – נסי לא להיות גיבורה לפחות למשך שבוע או שבועיים לאחר הניתוח. היעזרי כמה שרק תוכלי באנשים שישמחו להגיש לך עזרה, זה יעזור מאוד להחלמה.
שתי מים – המים עוזרים מאוד לגוף להתמודד עם טראומות.
היזהרי בתנוחותייך – כדאי מאוד לוותר על שכיבה על הבטן, על תרגילי מתיחה ועל התכופפות מאומצת. תנוחות אלה מאמצות את האזור ועלולות לגרום לכאבים.
ובעיקר: הקשיבי לרופא שלך – הישמעי להנחיותיו של הרופא שביצע את הניתוח. הוא מכיר אותך ואת התופעות שיכולות להתרחש. הוא ינחה אותך בצורה הטובה ביותר כיצד להתמודד עם המצב החדש עד להחלמה המלאה של האזור.
 
צרי עמנו קשר עוד היום! הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותך 03-6020022