ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוחי חזה

 
ניתוחי חזה הם הניתוחים הפופולאריים ביותר בתעשיית האסתטיקה הרפואית כיום, הן בשל חשיבות מראה החזה לנשים (ולגברים) והן בשל התקדמות הרפואה והחדשנות שהולידו שיטות טיפול וניתוחים חדשניים, המקטינים את הצורך בפלישה אגרסיבית לגוף ומתבצעים בטכנולוגיות שונות המבטיחות הליך מהיר ובטוח ללא צלקות ו/או תקופת החלמה ממושכת. קיימים סוגים רבים של ניתוחי חזה, רופא מנתח מקצועי לא ימהר להוציא את סכין המנתחים בטרם יבחן היטב את הנתונים הפיזיים הטבעיים של המטופלת, הקשיב לצרכיה ורצונותיה ופרט בפניה את הליך הטיפול האופטימלי המוצע.
 
 
ניתוחי חזה - ד"ר רדרמן
 
 
 
ד"ר דוד רדרמן הינו מנתח פלסטי בכיר ומומחה, בעל למעלה מ-25 שנות ותק בביצוע ניתוחים פלסטיים קוסמטיים ושחזוריים. בין תחומי התמחותו, גם ביצוע מגוון ניתוחי חזה, כגון הגדלת חזה, הקטנת חזה והרמת חזה.
 
 
 
 

מה מטרת ניתוחי חזה?

 
החזה נקרא כפי שהוא נקרא מלשון חזית – מקדימה, מלפנים. לא בכדי מייחסים לו אנשים חשיבות כה רבה באופן בו הם תופסים את עצמם, ובאופן בו הם שופטים ותופסים את האנשים הסובבים אותם. כאשר אדם, ואין זה משנה אם מדובר באשה או בגבר, חשים שלא בנוח עם צורת החזה או גודלו, יכול הדבר לגרור שורה של קשיים רגשיים, פסיכולוגיים ופיזיולוגיים כאחד.

מטרתם של ניתוחי חזה, הוא לאפשר לכל אדם לזכות לאיכות החיים הנלווית לתחושת שלמות עם הגוף. אנשים נוטים לפעמים לקשור כתרים ולייחס חשיבות יתר לניתוח קוסמטי, אך הוא אינו מחולל פלאים. עם זאת, הוא כן מסייע לנשים ולגברים לשנות דבר מה בגופם, ממנו הם אינם מרוצים, ולהשיב לעצמם את הבריאות ואת הביטחון העצמי.
 

רוצה ללמוד עוד על ניתוחי חזה פלסטיים?

 
ניתוחים פלסטיים לעולם אינם דבר מה עליו מחליטים בקלות ראש. ד"ר דוד רדרמן ישמח לעמוד לשירותך, להאזין בקשב, לבדוק אותך, להסביר ולייעץ – כל זאת על מנת להעניק לך את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטה מושכלת ונכונה בנושא. במקרה הצורך, יציע לך ד"ר רדרמן שורה של דרכי פעולה אפשריות, וכמובן, ילווה אותך לכל אורך הדרך, מן הפגישה הראשונית, דרך הניתוח וכלה בהחלמה.

לקבלת פרטים נוספים על ניתוח הגדלת חזה וניתוחי חזה נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ – צרי קשר.