ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח מתיחת בטן

 
ילדת לאחרונה? עברת דיאטה ונשארו לך עודפי עור בבטן?
הרפואה האסתטית מעמידה לרשותך פתרון מעולה לשיקום מלא של מראה הבטן.
מתיחת בטן- הדרך הנכונה לבטן שטוחה

 

למי מומלץ ניתוח מתיחת בטן

 
ניתוח מתיחת בטן הוא אחד מתוך סדרת ניתוחים פלסטיים אפקטיביים ויעילים שמאפשרים להחזיר לגוף את המראה המעוצב שלו. ניתוח פלסטי זה מיועד בעיקר לאנשים שהצליחו להשיל קילוגרמים רבים מגופם, תהליך שהשאיר עודפי עור על הבטן. בנוסף, מדובר על טיפול מקובל ביותר בקרב נשים לאחר היריון, ששואפות להחזיר לגופן את המראה הקודם שלו. בצורה זו, בעידן המודרני אישה יכולה לתקן את הנזקים האסתטיים העיקריים של ההיריון לגוף שלה.
 

למי לא מתאים ניתוח פלסטי למתיחת בטן?

 
בראש ובראשונה, חשוב לזכור שאם אתם לא מרוצים מהמראה של הבטן שלכם, אין משמעו שהמצב שלכם מתאים למתיחת בטן. מעט עור עודף הרבה פעמים אינו מצדיק ניתוח פלסטי. מעבר לזאת, נטילת תרופות או מחלות שונות מצריכים בחינה מדויקת של המצב הכללי של המטופל בכדי להעריך את התאמתו לטיפול מתיחת בטן. בטרם ביצוע הטיפול, חשוב ביותר לפנות למנתח פלסטי מוסמך ובעל ניסיון, אשר יקבע האם הניתוח הפלסטי האמור מתאים למטופל. ד"ר דוד רדרמן מעמיד לרשותכם שנים רבות של ותק וניסיון רב בניתוחים אלה. ניסיון זה מאפשר לו לבצע אבחנה טובה ולהיערך טוב יותר לניתוח הצפוי.
 

החלמה מניתוח מתיחת בטן

 
הניתוח מתבצע בהרדמה כללית בחדר ניתוח בבית חולים ונמשך בין שעתיים לשלוש, בדרך כלל עם אישפוז לילה אחד. במקרים מסויימים אם הניתוח איננו גדול ניתן להשתחרר הביתה בשעות הערב. ההליך מצריך תקופת החלמה של כשבועיים. רוב תקופת ההחלמה עוברת בביתו של המטופל. יש לציין כי משך תקופת ההחלמה הצטמצמה בצורה משמעותית בזכות הכנסה של שיטות חדשות ומהפכניות לניתוחים אלו. חגורת בטן מסייעת רבות בתפקוד היומיומי, כמו גם בהחלמה טובה יותר של הבטן. מטבע הדברים יש להימנע מעבודה פיזית מאומצת ו/או הרמה של משקלים כבדים כחודשיים. גם פעילות ספורטיבית מוקדמת הכוללת מאמץ על הבטן תזיק בתהליכי ההחלמה. הצלקת תהייה בשיפולי הבטן, באזור הנמוך ביותר, באותו מקום שבדרך כלל קיימת צלקת של ניתוח קניקולוגי או קיסרי, אך הצלקת ארוכה יותר מצלקת ניתוח קיסרי. בנוסף , תהייה ברוב המקרים גם צלקת קטנה מאוד מסביב לטבור, הועיל ובחלק גדול מהניתוחים האלה מבוצע טבור חדש. חשוב לציין שבניתוח מבוצעת גם שאיבת שומן מיותר של הבטן ובעיקר חיזוק של השרירים הרפויים של הבטן.
 

מתגברים על הפחד

 
 
ניתוח מתיחת בטן
 
 
 
אין ספק שניתוח פלסטי הכרוך בהרדמה כללית ובתקופת החלמה מרתיע הרבה אנשים ששואפים לשפר את המראה של הגוף שלהם. עם זאת, הידיעה שהגוף שלכם מופקד בידיים אמינות ומקצועיות מקלה במידה רבה על הפחדים הכרוכים בניתוח. ד"ר רדרמן מזמין אתכם לפגישת היכרות שתסייע לכם להיפטר מפחדים מיותרים, ולהגשים את החלום שלכם – בטן שטוחה ויפה.