ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח עפעפיים עליונים

 

טיפולי הרמת עפעפיים עליונים ותופעת צניחת עפעף

 
אחת התופעות שאיתה אנשים צריכים להתמודד בגיל מבוגר, היא התופעה של צניחת עפעפיים. מדובר על תופעה שמשותפת לחלק ניכר מבני האדם, ולמעש המתחילה בגיל מוקדים יחסית. כבר סביב גיל 30, העפעפיים העליונים מתחילים לאבד מכושר הגמישות שלהם, ולאט לאט כוח הכבידה מתחיל להשפיע עליהם. אולם, כשמגיעים כבר לגיל 60, כדבר כבר באמת ניכר על המראה. כוח הכבידה משפיע באופן משמעותי מאד על העפעפיים בגיל זה, וכך מתקבל מראה אחר שנחשב פחות מושך ויפה – העיניים נראות כבויות מאד, ונראה כאילו העיניים סגורות למחצה. אחת הדרכים לפתור את הבעיה הזו, היא כמובן לפנות למנתח כירורגי ולעבור ניתוח עפעפיים עליונים שיאפשר לכם לקבל את ההרמה הנדרשת, ולקבל בחזרה מראה צעיר פי כמה ממה שהכרתם עד היום!
 

הסוף לצניחת עפעפיים

 
  • על מה הניתוח מבוסס? - ניתוח עפעפיים עליונים מבוסס בעצם על כך שלאורך הזמן, הצטברו בעפעפיים שלנו כמויות גדולות מידי של שומן ועור והן פשוט צונחות מטה בשל כוח הכבידה. לכן, הניתוח מבוסס קודם כל על הוצאת עודפי עור ושומן מהעפעפיים. ממש כך - למרות שהם אולי נראים לכם קטנים מאד, גם מהם אפשר להוציא את העודפים הללו, וכך כבר פותרים את הבעיה המרכזית.

  • איך מנתחים? - כדי לבצע ניתוח עפעפיים עליונים, הרופא יבחר את הנקודה שבה יבוצע החתך. לרוב החתך עצמו הוא בעפעף, אבל לעתים הוא יהיה מעט יותר גבוה, אם יתברר שמשם הוא אפקטיבי יותר. החתך עצמו הוא זעיר וכמעט שאיננו נראה לעין. דרך החתך, יכול הרופא לגשת לעודפי העור והשומן ולהוציא אותם החוצה, וגם לבצע את ההרמה הנדרשת לעפעפיים. לאחר מכן, הרופא תופר את העפעפיים בכמה תפרים זעירים, שלאחר שבוע או שבועיים כבר אפשר להסיר במרפאה.

  • הרדמה - לרוב, ניתוח עפעפיים עליונים ייעשה עם הרדמה חלקית בלבד, בליווי של טשטוש. זאת אומרת שאתם לא תהיו במצב של הרדמה מלאה, שכן מאחר שהניתוח לא נחשב מסובך למדי, אין שום צורך בהרדמה שכזו, ותמיד כשיש אפשרות להשתמש בהרדמה קלה יותר או בטשטוש - הדבר הוא עדיף. מבחינת התחושה אין לכם ממה לחשוש - אתם לא תרגישו דבר לאורך הניתוח ותהיו נינוחים מאד.

  • מה קורה אחרי הניתוח? - אחרי שתעברו הרמת עפעפיים עליונים תופעת הלוואי המרכזית תשימו לב אליה תהיה הנפיחות באזור העפעפיים - שכן לדם ייקח זמן להתרגל למצב החדש. אולם אין ממה לחשוש - הנפיחות עצמה לא כואבת או מפריעה לראיה שלכם, ומדבור על עניין אסתטי זמני שאמור לעבור תוך שבועיים-שלושה לכל היותר.
 
 
ניתוח עפעפיים עליונים
 
 
 

ניתוח אצל ד"ר רדרמן

 
אם אתם סובלים מהתופעה של צניחת עפעפיים ואתם מבקשים להחזיר לעצמכם את המראה הצעיר, הבריא והחיוני, הגעתם למקום הנכון! במראה של ד"ר דוד רדרמן תוכלו לעבור טיפולים מעולים עבור הרמת עפעפיים עליונים, שיאפשרו לכם לקבל את המענה הטוב ביותר ולקבל בחזרה את המראה הצעיר והמיוחד.