ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוח עפעפיים תחתונים

 

ניתוח עפעפיים תחתונים למראה שתמיד רציתם

 
 
ניתוח עפעפיים תחתונים
 
 
 
רובנו מכירים את המראה של ה"שקיות" שיש בעיניים שלנו. זה למעשה הצטברות של מעין שומנים באזור של העפעפיים התחתונים, מה שיוצר מראה של נפיחות. תופעה זו נחשבת לזמנית אם למשל מדובר על אדם שחסרות לו שעות שינה, אבל מה עושים כשהשקיות הללו הופכות להיות קבועות? בקרב מבוגרים רבים, מדובר על בעיה שנובעת בין השאר מכך שהעור שלנו מפסיק להיות אלסטי החל מגיל מסוים, ובנוסף לכך כוח הכבידה פועל עליו ביתר שאת - ולכן הפנים מקבלות מראה נפול - והדבר נותן את המראה הנפוח של ה"שקיות". אחת דרכים לטפל בתופעה הזו, היא באמצעות ניתוח הרמת עפעפיים תחתונים, אשר פותר את הבעיה אחת ולתמיד. אז מה הניתוח כולל ומה חשוב לדעת עליו?
 
 
 
 

הכל על הטיפול בעפעפיים התחתונים

 
  • המורכבות - חשוב מאד לדעת שבניגוד לטיפולים בעפעפיים העליונים, ניתוח עפעפיים תחתונים נחשב לניתוח מורכב יחסית ודורש רמת מקצועיות גבוהה יותר. מדוע כך הם פני הדברים? בעוד שהעפעף העליון שלנו מורכב בעיקרו מעור, הרי שמתחת לעפעף התחתון שלנו אנחנו נוכל למצוא לא פחות משבע (!) שכבות שונות מתחת לעור כולל שומן ארובתי, שרירי הבעה, שלד העפעף, ועוד חלקים שונים שיש להניח שאינכם מזהים בשם. הנקודה שחשוב להבין כאן היא שהתערבות כירורגית בעפעפיים התחתונים, חייבת להתבצע בזהירות ותוך שיקול דעת מחמיר במיוחד, על מנת שהעפעפיים יחזרו לתפקד בסיום הניתוח.

  • איך הניתוח מתבצע? - ניתוח עפעפיים תחתונים מתבצע דרך חיתוך מיוחד שעושים בחלק הפנימי של העפעף, שאינו נראה לעין. חלק זה מכונה לחמית. הסיבה לכך שעושים שם את החתך, היא שאם החתך היה באזור החיצוני והנראה של העפעף - החתך והתפרים היו נראים לאורך זמן, ועדיף להימנע מכך, מה גם שחיתוך דרך הלחמית נחשב לבטוח יותר מבחינה בריאותית. דרך החתך ניתן לגשת למצבורים של תאי השומן וגם לתקן דרכם את העור באזור העפעפיים ולמתוח אותו, וכך מגיעים לתוצאות הרצויות.

  • מה קורה אחרי הניתוח? - לאחר שתעברו ניתוח עפעפיים תחתונים אתם תשימו לב כי באזור זה יש נפיחות. אין ממה להיבהל - וזוהי תגובה טבעית של הגוף שלנו לשינויים שהוא עובר. ברוב המקרים, השינויים המרכזיים עוברים תוך 3 שבועות, ואם יש עוד שינויים קטנים הם יעברו עד כחודש וחצי לאחר הניתוח והפנים שלכם ייראו שוב זוהרות וקורנות. חשוב מאד לזכור עם זאת, שכל מטופל כמובן מגיב אחרת לניתוח ולכן משך הזמן של תופעות הלוואי עלול להשתנות.

  • האם זה בטוח? - כל עוד עוברים את הניתוח אצל רופא מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית - הניתוח עצמו נחשב בטוח מאד, עם סיכונים מזעריים, ובעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.
 
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף.
 
 
ניתוח עפעפיים תחתונות
 
 
 

לעבור ניתוח בטוח ויעיל

 
אם גם אתם רוצים לעבור ניתוח בעפעפיים התחתונים שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת אצל ד"ר דרדמן - רופא מומחה עם ניסיון של יותר מ25 שנה בתחום, ובעל הצלחות מוכחות!