ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניתוחי אף שונים

 

סוגי אף - איזה אף יש לך?

 
לכל אף מותאמים ניתוחי אף שונים ולכן כדאי להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה על מנת לזהות את הפרוצדורה הרצויה:

אף ארוך
אף לא פרופורציונאלי מבחינת אורך הוא תופעה נפוצה מכפי שנהוג לחשוב. אף ארוך עלול לגרור תחושת מבוכה, חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך. מומלץ לבצע ניתוח עבור אף כזה ולשנות את המראה שלו באמצעות הסרת חלקים מיותרים של סחוס ועצמות.


אף נשרי

צורת אף המזכירה מקור של נשר מתאפיינת בעצם בולטת במרכז וקצה היורד כלפי מטרה. הצורה הנשרית מזוהה עם גברים אולם היא קיימת גם בקרב נשים. באמצעות ניתוח אף ניתן להקטין את מראה האף וליישר אותו.

אף עקום

מכה חזקה או השפעות גנטיות יכולים לגרום למראה של אף עקום. היתרון הוא שניתן לבצע טיפול אסתטי בכל סוג של אף בעזרת שימוש בטכניקות הנכונות. מראה עקום של האף מחייב הסרת עצמות וסחוס בניתוח המבטיח מראה אסתטי אחיד.

אף רחב

מבנה אף קצר ורחב לצדדים פוגם באסתטיקה של הפנים וגורם קיפוח. באמצעות חיתוך רקמות, סחוס ועצמות אפשר לטפל באף שמן ורחב עם מינימום של תופעות לוואי.
 

כיצד בוחרים מנתח פלסטי?

 
ניתוחים פלסטיים מתבצעים תוך התאמה מדויקת לצרכי המטופל. תפקידו של מנתח פלסטי לבחון את ההיסטוריה הרפואית של המטופל, להביא לידיעתו שיטות ניתוח רלוונטיות ולבחון יחד איתו את התוצאות הצפויות. כך ניתן לבצע את ההליך הפלסטי במהירות וללא קשיים בלתי צפויים.

ד"ר דוד רדרמן הוא מנתח פלסטי בעל ניסיון עם כל סוגי האפים. יותר מ-25 שנות ותק מאפשרים ללקוח המגיע למרפאה ליהנות מיחס אישי, טיפול מקצועי ומראה אסתטי חדש. צרו קשר עם נציגי המרפאה ובואו לתאם פגישת ייעוץ ללא התחייבות כדי לנצל את הרפואה המודרנית.
 
חושבים על ניתוח אף? התקשרו למרפאה של ד"ר רדרמן ונשמח לקבוע לכם פגישת ייעוץ ולתת לכם את כל הפרטים.
03-6020022