ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיבוי שפתיים

 
 
עיבוי שפתיים
 
 
 
השפתיים שלנו לוקחות חלק פעיל בדיבור, באכילה, בהבעת רגשות ואפילו בנשימה. מכאן שלשפתיים יש גם השפעה על הרושם שאנחנו משדרים; עייף, שמח, נינוח או כעוס. עיבוי שפתיים הינו הליך רפואי-קוסמטי שנועד לשוות לשפתיים את המראה הרצוי ועם זאת, להיראות טבעיות לחלוטין. למי זה מתאים, כיצד מתבצע ההליך ומה משך זמן ההחלמה - כל הפרטים במאמר.
 
 
 
 

מתי כדאי לשקול את הטיפול?

 
עם הגיל, רקמת השפתיים שלנו מאבדת מנפחה מה שעשוי לפגום במראה הפנים כולו. עיבוי או מילוי שפתיים עשוי להתאים לנשים בכל גיל במידה והאישה אינה מרוצה ממראה השפתיים שלה. אי שביעות רצון ממראה השפתיים עשוייה להיגרם כתוצאה מהעובי, או ליתר דיוק: אם הן דקות מדי. סיבות נוספות הן חוסר איזון בולט בין השפה העליונה לתחתונה או באופן כללי רצון לעבות את השפתיים לצורך השגת מראה בשרני וחושני. מאחר ומדובר בהליך שאינו פולשני, הרי שהוא מתאים לבנות כל הגילאים, במצבים רפואיים מגוונים.
 

כיצד מתבצע העיבוי בפועל?

 
הפרוצדורה מתחילה בפגישת היכרות עם הרופא, לצורך תיאום ציפיות. מנתחים פלסטיים רבים משתמשים בתוכנות הדמיה מתקדמות לצורך עניין מהותי זה. התהליך עצמו מתבצע בהרדמה מקומית, תוך שימוש בחומרי מילוי טבעיים דוגמת קולגן, חומצה היאלורונית ונגזרותיה ואף שומן גוף עצמי. לאחר שהרופא מוודא כי הגוף אינו מגיב כנגד החומר (מזריק תמיסת ניסיון לעור היד או הרגל), הוא מזריק את החומרים לשפתיים ו"מפסל" את צורתן. חומרי המילוי הטבעיים מאפשרים הזרקת כמות גדולה יחסית בטיפול עיבוי שפתיים בודד. לאחר הטיפול תורגש נפיחות באזור, אשר תתפוגג לאחר מספר ימים ולאחריהם תתקבל התוצאה הסופית. חומרי המילוי הזמניים נספגים בגוף לאחר פרק זמן של עד שנה וחצי, כך שלאחר מכן תוכל המטופלת לבחור האם לעבור את הטיפול שנית או שמא להשתמש בחומרי מילוי קבועים, דוגמת הסיליקון.

עיצוב שפתיים מוצלח יסייע לך להיות שלמה עם הפנים שלך, מה שודאי יגרום לך לחייך יותר. על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית יש לבחור אך ורק בטוב ביותר. ד"ר דוד רדרמן הינו מנתח פלסטי בכיר ומומחה בביצוע ניתוחים פלסטיים. שנות הניסיון, הידע המקצועי והיחס האישי הופכים את מרפאתו למובילה בתחומה, מקום בו יכול החלום של כל אחת להתגשם.