ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב שפתיים - המדריך המלא

 
 
ניתוח הקטנת שפתיים
 
 
 
כשאנחנו מדברים, מחייכים או מביטים סתם כך על אדם אחר, העין נמשכת באופן אוטומטי אל השפתיים שלנו. למעשה, בשעת שיחה אנחנו נוטים לעקוב באופן אינטואיטיבי אחר תנועות השפתיים במטרה להבין את דברי האחר. שפתיים יכולות לשדר חושניות, נשיות, רוך ונעימות אך יחד עם זאת הן עלולות ליצוא גם מראה מריר או עצוב. כאילו לא די בכך, בכוחן של השפתיים להצביע בפומבי גם על גילנו. סובלת ממראה שפתיים עייף או לא אסתטי? אל דאגה! ניתוח עיצוב שפתיים יאפשר לך לזכות בשפתיים להן תמיד ייחלת, באמצעות טכניקות מתקדמות של מילוי ועיבוי שפתיים עם חומרי מילוי זמניים או קבועים.
 
 
 
 

כיצד עיצוב השפתיים מתבצע?

 
פעולת העיצוב מתבצעת תחת הרדמה מקומית, תוך שימוש בחומרי מילוי זמניים או קבועים. הרופא המטפל קובע את אסטרטגיית ההזרקה של החומרים השונים לפני ההליך, כך שהמטופלת יכולה בהחלט לדעת מה צפוי לה. הרופא מבקש להגיע למראה השפתיים הרצוי על ידי המטופלת, מבלי לוותר על מראה טבעי ככל הניתן. עיצוב שפתיים באמצעות חומרי מילוי שפתיים מעבה את הרקמה באזור ההזרקה וכך מושג המראה הרצוי. חומרי המילוי הזמניים עשויים מנגזרות של חומצה היאלורונית, אשר מצויה באופן טבעי ברקמת העור והשפתיים שלנו. חומרים אלו נספגים לזרם הדם עם הזמן ועל כן השפעתם פגה לאחר פרקי זמן שונים (ומכאן שמם: "זמניים"). חומרי המילוי הקבועים, כגון הסיליקון, אינם ניתנים להוצאה מהגוף לאחר הזרקתם - אלא בהליך כירורגי - ולכן הם משמשים בעיקר לאחר שימוש מוצלח בחומרי המילוי הזמניים. שימוש מוצלח בחומרי המילוי נקבע הן על פי תגובת גופה של המטופלת לחומרים והן על פי מידת שביעות רצונה מהמראה שנתקבל.

עיצוב שפתיים מוצלח יסייע לך להיות שלמה עם הפנים שלך, מה שודאי יגרום לך לחייך יותר. על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית יש לבחור אך ורק בטוב ביותר. ד"ר דוד רדרמן הינו מנתח פלסטי בכיר ומומחה בביצוע ניתוחים פלסטיים. שנות הניסיון, הידע המקצועי והיחס האישי הופכים את מרפאתו למובילה בתחומה, מקום בו יכול החלום של כל אחת להתגשם.