ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת שומן מהירכיים ומהמותניים

 
 
שאיבת שומן בירכיים
 
 
 
אחד מהערכים המוספים של שמירה על אורח חיים בריא הוא יציבות של משקל הגוף וכפועל יוצא, גוף חטוב ומוצק. אלא שהמציאות מראה כי גברים ונשים רבים מתלוננים על קיומם של מצבורי שומן עיקשים, שממאנים להיעלם למרות שמירה על אורח חיים בריא הכולל אימוני כושר על בסיס קבוע ותזונה מאוזנת. אחד ממצבורי השומן העיקשים ביותר בגוף האדם נמצא בירכיים. זוהי הסיבה בגינה הליך שאיבת שומן מהירכיים הינו ניתוח פלסטי כה מבוקש.
 
 
 
 

ניתוח שאיבת שומן בירכיים - למי זה מתאים?

 
ניתוחי שאיבת השומן למיניהם אינם מתאימים לאנשים בעלי משקל עודף רב, שכן הם אינם מתיימרים לסלק את עודפי השומן כאמצעי להרזיה. שאיבת שומן מהירכיים תתאים לאלו אשר בחרו לחיות אורח חיים בריא, הגיעו למשקל גוף תקין (או שהם סובלים מעודף משקל מינימלי) ועדיין לא הצליחו להיפטר מעודפי השומן בירכיים.
 

מהלך הניתוח וההתאוששות ממנו

 
הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה או חלקית. טרם השאיבה מוזרקת לאזורים הנשאבים תמיסה אשר מכילה מכווצי כלי דם, לצורך מניעת דימום והחדרת חומרי אלחוש. על מנת להפוך את רקמת השומן "רכה" יותר, עשוי הפלסטיקאי להשתמש בטכנולוגיות המסה שונות כגון גלי רדיו, לייזר או אולטרא-סאונד. לאחר מכן יבצע הרופא מספר חתכים בירכיים, ממספר זוויות שונות, בחלקן האחורי, הקדמי והחיצוני. בהמשך, יחדיר הרופא צינוריות שאיבה דקות דרך החתכים אל רקמת השומן ויבצע את השאיבה בפועל. ניתן לשאוב עד 4 ק"ג שומן בניתוח שאיבת שומן בודד. כמות נכבדה לכל הדעות! ברוב המקרים ישוחרר המטופל לביתו כבר ביום הניתוח וחזרתו לשגרה תתאפשר לאחר מספר ימי מנוחה. על מנת למנוע בצקות, דימומים ופיזור לא אחיד של השומן, יש להקפיד על שימוש במחוך מחטב במשך כשבועיים.
 

תוצאות שאיבת שומן ירכיים

 
התוצאות המצופות מניתוח שאיבת שומן בירכיים הינן אחידות בין שתי הירכיים (ימין ושמאל), קבלת מראה הירכיים אליו שאף המטופל, חזרה לתפקוד מלא תוך זמן קצר והצטלקות מינימאלית. עם ניסיון של למעלה מ-25 שנים, ד"ר דוד רדרמן, מומחה לניתוחים פלסטיים, קוסמטיים ושחזורים, יאפשר לכם ליהנות מהירכיים שתמיד חלמתם עליהן. לד"ר רדרמן הידע המקצועי הנדרש ומיטב המכשור הרפואי הנחוץ לצורף השגת תוצאה מקסימלית.