ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת שומן מהבטן

 
כולנו רוצים (ורוצות) ליהנות מבטן שטוחה, נטולת שומנים מיותרים. בטן בה הריבועים הם על גבי הבטן ולא בתוכה...
 

שומן בבטן

 
אזור הבטן נחשב לאחד האזורים הבעייתיים ביותר בגוף, בהם מצויים מצבורי שומן רבים, מהם, קשה להיפטר. במקרים כאלה, דיאטה, שינוי בהרגלי התזונה או ספורט אינם בהכרח הפתרון המתאים, אלא ניתוח שאיבת שומן מהבטן. ניתוחי שאיבת שומן בבטן נחשבים כיום לניתוחים פופולאריים מאד, ולו בזכות תוצאותיהם המצוינות. הניתוחים מתבצעים על ידי מנתחים פלסטיים, המתמחים בשאיבת שומן. ניתוח שכזה מאפשר לכל מי שסובל משומן עודף באזור, להשיב לבטנו את המראה המתוח וההדוק. גם אם כבר שכחתם כיצד נראתה הבטן שלכם או שאתם מתקשים לדמיין כמה טוב היא יכולה להיראות.
 

מדוע כדאי לבצע ניתוח שאיבת שומן מהבטן

 
ישנם לא מעט מקרים בהם משילים מהמשקל קילוגרמים רבים, בעקבות דיאטה או שינוי תזונתי, עוסקים בפעילות גופנית באופן קבוע, ובכל זאת סובלים ממצבורי שומן רבים באזור הבטן. השלת משקל ניכר במהירות עשויה להוביל גם להיווצרות מעודפי עור. עודפי עור ושומנים הממאנים להיפרד מהבטן, עשויים לגרום לתחושת חוסר נוחות ואף לדימוי עצמי נמוך. ניתוח שאיבת שומן מהבטן מספק את המענה במיוחד במצבים מעין אלה, בהם קשה להיפטר מהשומן העודף. בפרט כאשר כשלו כל הניסיונות לעשות זאת בדרכים אחרות, שאינן פולשניות כמו ניתוח. למרות שמדובר בהליך כירורגי לכל דבר, זהו ניתוח פשוט באופן יחסי, בסיומו מושגות תוצאות נפלאות. שאיבת שומן בבטן נעשית באופן נקודתי ועל כן גם זמן ההחלמה קצר יחסית. לפני ההליך מתבצעת פגישת ייעוץ מקדימה בה יבקש הרופא לבחון את מצב הבטן ואת מצב מצבורי השומן שבה. בפגישה זו יקבל הרופא הצפוי לבצע את ההליך, החלטה בדבר השאלה באיזו שיטה של שאיבת שומן מהבטן כדאי לנקוט במקרה הזה.
 

מה חשוב לדעת לפני הניתוח?

 
לפני שמבצעים ניתוח שאיבת שומן מהבטן חשוב לבדוק מי הוא הרופא המבצע זאת שכן ניתוח שכזה מצריך ידע וניסיון. חשוב שיבצע את ההליך מנתח פלסטי, שכבר ביצע בעבר לא מעט ניתוחים מסוג זה. במקביל, יש לשמוע ממנו כיצד מתבצע ההליך, מה הן תופעות הלוואי הצפויות וכמה זמן עתיד להימשך תהליך ההחלמה.

ד"ר דוד רדרמן, מומחה לניתוחים פלסטיים, ישמח להעניק לכם את המענה המתאים תוך מקצועיות ושירותיות. אם אתם מעוניינים לעבור ניתוח שאיבת שומן מהבטן, תוכלו להיעזר בד"ר רדרמן, שבעברו שנות ניסיון רבות. ניתוח שכזה יאפשר לכם לשוב וליהנות מבטן חלקה ושטוחה, בדיוק כפי שחלמתם.
 
 
ניתוח שאיבת שומן
 
 
 
שאיבת שומן מהבטן