ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת שומן מהגב ומהטליה

 
בחיים לא פעם אנו נדרשים לבחור את המלחמות שלנו והדבר אינו יוצא דופן גם כאשר מתמודדים עם עודפי שומן בחלקי הגוף השונים. גם אם אין לכם עיניים בגב ואתם לא ממש רואים את האזור או חשופים אליו, מצבורי שומן גדולים בגב יכולים להוריד את הביטחון ולפגוע בדימוי העצמי. למזלנו אנו חיים בעידן בו ניתן לעשות מעשה וישנם ניתוחים אשר יכולים לשפר את המצב ולסייע לנו להרגיש כמה שיותר טוב עם חלק זה של הגוף.
 

מדוע לעבור ניתוח?

 
ישנה חשיבות לאזור בו מבצעים שאיבות שומן, מה גם שבמקרים מסוימים היקף הטיפול ומיקומו ישפיעו גם על העלות. בכל אופן שאיבת שומן בגב תסייע לכם להתלבש בדיוק כפי שחלמתם וכיאה לגב יפה, מחוטב וחלק מקמטים. בכל המקרים התהליך זהה ואינו מתאים לכל אחד, ולכן יש לשים דגש על למידת הפרטים וקבלת ייעוץ מטעם רופא מומחה. אם ברצונכם לדעת האם שאיבת שומן מהגב ומהטליה מתאימה לכם, הנה כמה קריטריונים שכדי שתבדקו שאכן מתקיימים.

  • אתם בריאים פיזית
  • אתם בריאים נפשית
  • הוצגו בפניכם כל הסיכונים ואתם מבינים אותם
  • אינכם מצליחים להתמודד עם שומן סורר בדרכים קונבנציונליות
  • אינכם קרובים למשקל הגוף האידיאלי שלהם

כמו כן חשוב לציין יש: לבדוק שלמתמודדים ישנן ציפיות ראליות ממהלך הניתוח.
 

החשיפה הגדולה – גב מושלם

 
בין אם חלומכם הוא להיראות טוב בבגדים אשר חושפים את הגב ובין אם לוודא שבגד הים יישב טוב עליכם, שאיבת שומן מהגב ומהטליה תהיה פתרון אידאלי. עבור רבים גב ובו מצבורי שומן עודפים אינו נחשב לסקסי ולכן מדובר באזור בגוף אותו נוטים להצניע, במיוחד כאשר נלווית אל התענוג גם טליה, תופעה מציקה המונעת התנהלות על מי מנוחות. בעזרת שאיבת שומן ניתן יהיה לפתור מקרים של עודף שומן ועור למעט במקרים בהם המטופלים מגיעים עם היסטוריה רפואית מאתגרת כמו למשל חולים הנמצאים בקבוצת סיכון, מטופלים אשר נוטלים תרופות, אנשים הסובלים ממחלות ועוד. לפני שעולים על שולחן המנתחים יש לבדוק באם קיימת היסטוריה של בעיות קרישת דם ובאופן כללי לעבור אבחון מעמיק כדי להכריע האם כדאי לעבור את התהליך.
 

בחירת השיטה הנכונה ביותר

 
היות וישנן שיטות רבות לשאיבת שומן ומדי יום ביומו צצות שיטות וטכניקות חדשות כמו פטריות לאחר הגשם חשוב לפנות לרופא מומחה על מנת לקבל את הייעוץ הרצוי. במרפאה שלנו, תגיעו לפגישה עם ד"ר דוד רדרמן על מנת שהוא יוכל לאבחן את הצרכים שלכם, להבין את הרצונות שלכם ולוודא שהציפיות שלכם כמה שיותר מציאותיות. כמו כן במהלך הפגישה יבוצעו בדיקות שגרתיות וכן הרופא יבחן את מצבכם באופן כללי תוך שבודק את איכות העור, משקל, כמות השומן, קרבתו לעצמות ועוד. לאחר מכן יכריע באיזו טכניקה יבצע את הניתוח, היכן ימקם את החתכים ומה יהיו התוצאות האופטימליות ביותר. כמו כן המנתח יסביר לכם את הסיכונים הנלווים לתהליך, ויספק מידע על זמן ההחלמה והתאוששות הרצויים.
 

מה האפשרויות שלכם?

 
כאמור עומדות לרשותכם אפשרויות רבות המבוססות על טכנולוגיות חדישות שקיימות בשוק. החל בלייזרים, דרך אולטרסאונד ועד גלי רדיו, זאת גם לצד הטכניקה המסורתית. כך שמלבד הניתוחים אשר מהווים הליך כירורגי לכל הדעות, ישנם טיפולי שאיבת שומן מהגב וגם מהטליה אשר ידועים כלא פולשניים ומשיגים תוצאות טובות כשמשלבים אותם עם תזונה נכונה ואורח חיים בריא. קחו בחשבון שברוב המקרים ניתוח יבוצע "באופן חד פעמי" בעוד שטיפולים אחרים כוללים סדרה של מפגשים. שאיבת שומן מהווה את הפתרון המסורתי והיא ידועה כיעילה עם זאת חשוב להבין כי אין מדובר בפתרון קסם ורצוי לשנות את הרגלי החיים ולסגל אורח חיים בריא כדי לראות תוצאה.

שאיבת שומן מהגב ומהטליה זו משימה למומחים לכן השאירו אותה לד"ר רדרמן ותזכו לשקט נפשי. לד"ר רדרמן ניסיון עשיר בביצוע ניתוחים פלסטיים מכל סוג ולכן יכול לספק לכם את המענה המתאים ביותר לצרכים ולרצונות שלכם.