ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאיבת שומן מהזרועות

 
אחד האזורים היותר עמידים בפני דיאטות ושעות ארוכות במכון הכושר אלו הן הזרועות. במידה וקיים עור רופס או לחלופין שומן עודף זה יכול להיות עקב אכילס ולפגוע בביטחון העצמי, אין זה מפתיע כי קיימת אופציה ניתוחית אשר מאפשרת לכם להשאיר את הבושה ואת אי הנעימות מאחור וליהנות מזרועות מחוטבות ורזות כשל הכוכבות הכי גדולות.
 

כוח הזרוע

 
שאיבת שומן מהזרועות זהו הליך פופולרי אשר באמצעותו מוסרת שכבת העור הרופס מהאזור התחתון של הזרועות. החתך בדרך כלל מבוצע מבית השחי ולמטה אל המרפק ודרכו השומן נשאב הלכה למעשה. ישנן טכניקות שונות המשמשות את הרופא המנתח לצורך ביצוע התהליך ועל כן טרם הניתוח יש להגיע לפגישת ייעוץ במהלכה הרופא יחליט אודות השיטה הטובה ביותר למצבכם. התהליך דורש הרדמה מלאה או מקומית ותקופת התאוששות קצרה, כאשר ברוב המקרים המטופלים יחלו לראות תוצאות לאחר שבועיים מיום הניתוח.
 

הגורמים המשפיעים על ההצלחה

 
ישנן נסיבות רבות לניתוח החל בעור רפוי כתוצאה מירידה מאסיבית במשקל ולעתים גם מתהליכי הזדקנות טבעיים של הגוף ועד למאגרי שומן בזרועות. למרות שמדובר בניתוח שגרתי למדי, ישנם גורמים שונים ומגוונים שישפיעו על מידת הצלחתו כמו אלו הבאים:

  • גיל – הגיל יכול להיות פקטור לאי הצלחה בהנחה ואינכם בריאים. לכן המניעה לבצע הליך זה היא רק כאשר ההיסטוריה הרפואית מורכבת. כמו כן העובדה שניתן לבצע את הניתוח בהרדמה מקומית, מורידה את גורם הסיכון במידה משמעותית.
  • משקל – שאיבת שומן מהזרועות יכולה להוות נקודת פתיחה עבורכם במאבק שלכם עם העלייה במשקל. כמובן שאין פתרונות קסם, כדי ליהנות ממראה זרועות מחוטב ומתוח עליכם גם לשנות במקביל את הרגלי האכילה שלכם ולשלב פעילות גופנית.
  • מין – לא פעם אומרים כי תהליך השאיבה מתאים יותר לנשים כי העור שלהן יותר רך. עם זאת אין ספק כי מדובר בפתרון עבור שני המינים וכי הכל שאלה של הטכניקה שנבחרה "למלחמה" בשומן ובעור המיותר.
 

שאלות ותשובות

 

כמה יעלה לנו?

המחיר מהווה משתנה חשוב בתהליך קבלת ההחלטות. עם זאת לא רצוי שהוא יהיה המשתנה העיקרי שכן חשוב שלא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. על פי רוב המחיר של שאיבת שומן בזרועות משתנה ממקום למקום בהתאם לרופא המנתח, היקף הניתוח, אשפוז ועוד.


האם יהיה צלקות?

כן. יש לקחת בחשבון כי ניתוח שאיבת שומן מהזרועות דורש ביצוע חתך מבית השחי למרפק ועל כן צפוי שתישאר צלקת. עם זאת הצלקת פנימית וצפוי כי תטשטש עם הזמן. צורתו של החתך, גודלו ומיקומו תלויים בכמות העור אותה רוצים להוריד.


מה כולל תהליך ההחלמה לאחר הניתוח?

לאחר הניתוח הצוות יחבוש את האזור המנותח בתחבושת אלסטית, כאשר ההמלצה היא להצטייד במשככי כאבים לתקופה הראשונה. בדרך כלל המטופלים ישוחררו הביתה בתום כמה שעות וברוב המקרים יוכלו לחזור לעבוד לאחר שבועיים. לאחר הניתוח יש להימנע מהרטבת האזור עד להסרת התחבושות, לרוב מדובר בתקופה של 24 שעות. עליכם לצפות לכאבים בפרק המן של 24 השעות הראשונות לאחר הניתוח, לרבות נפיחות וחבורות כמו כן לאחר הניתוח יש לעשות שימוש במחטב לאורך השבועיים הראשונים זאת כדי למנוע בצקות, פיזור לא אחיד של השומן או דימומים.

ד"ר דוד רדרמן הוא מומחה ניתוחים פלסטיים ולו ניסיון רב בתחום. כדי להבטיח שהתהליך יצליח ויפיק את התוצאות הרצויות עליהן תמיד חלמתם. לפרטים נוספים או לתיאום פגישה, צרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם!