ד"ר דוד רדרמן מומחה לניתוחים פלסטיים בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-6020022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאלות ותשובות

 
ד"ר דוד רדרמן, מומחה לניתוחים פלסטיים, מספק לכם את כל התשובות על השאלות הנפוצות בתחום עיסוקו!
 
 
מה ההבדל בין ניתוח קוסמטי ושחזור?
 

ישנם שני סוגי ניתוחים פלסטיים: ניתוח קוסמטי ושחזור. בעוד את הסוג הראשון מבוצע על מנת לעצב מחדש את המבנה הטבעי של הגוף, ובמטרה לשפר את המראה ואת הערכה עצמית; הרי שניתוח שחזור מתבצע על מבנים א-נורמליים של הגוף שמקורם בפגמים מולדים, הפרעות התפתחותיות, טראומה, זיהום, גידולים או מחלות. באופן כללי, ניתוח השחזור מתבצע כדי לשפר את התפקוד, אך גם על מנת להעניק מראה נורמטיבי.

 
 
 
באיזה גיל מותר לבצע ניתוחים פלסטיים?
 
בעבר היה נהוג להמתין עם הניתוחים לסיום גיל ההתפתחות, על מנת שהגוף יספיק להתעצב ויפסיק להשתנות. כיום ישנה טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לבצע ניתוחים פלסטיים מסוימים גם בקרב בני נוער ואפילו בקרב ילדים, על מנת למנוע מהם בעיות בטחון עצמי בשל המראה שלהם.
 
 

מתי כדאי להתחיל לטפל בקמטים באמצעות בוטוקס?
 
 
כאשר אתם חשים שקמטי ההבעה מפריעים לכם, אתם יכולים להתחיל לקבל טיפול בוטוקס. לרוב זה מתחיל בסביבות גיל ה- 30, והטיפול מאט את קצב היווצרות הקמטים ומהעור להיראות עייף וזקן.
 
 
 
לכמה זמן מחזיקות התוצאות של שאיבת שומן?
 
חשוב מאוד להבין ששאיבת שומן לא נועדה להחליף אכילה של תפריט מאוזן ולכן תוכלו להמשיך וליהנות מתוצאות הניתוח כל עוד תשמרו על משקלכם.
 
 

תוך כמה זמן מתאוששים מניתוח פלסטי ומתי חוזרים לשגרה?
 
 
כאשר עוברים ניתוח פלסטי, לרוב זקוקים לסיוע ולמספר ימי מנוחה בבית על מנת להתאושש. משך הזמן תלוי מאוד בהליך הפלסטי שבוצע ובנתונים האישיים של המנותח.
 
 

אני מעוניינת לעבור ניתוח להגדלת חזה. איך ניתן לדעת מה גודל השתל שיתאים לי?
 
 
ההחלטה על גודל השתל תלויה בגורמים רבים, ביניהם: רצונות המטופלת, הסיבות לניתוח ומצב הבריאות הכללי שלה. למשל: האם החזה אינו פרופרציונלי לגוף או שאולי הוא איבד את צורתו המקורית בעקבות הריון או ירידה דרסטית במשקל? א-סימטריה יכולה גם היא להיות שיקול. עלייך להתייעץ עם הרופא המנתח על מנת שיסייע לך לקבל את ההחלטה הנכונה.
 
 

האם חל שינוי בקולו של אדם לאחר ניתוח אף?
 
 
ישנם מטופלים אשר מציינים שחל שינוי קטן בקולם לאחר ניתוח אף, אבל זהו מצב נדיר יחסית. בכל מקרה, אם אתם נשענים על היכולות הקוליות שלכם (למשל: אם אתם זמרים מקצועיים), חשוב לשתף את המנתח הפלסטי שלכם בעובדה זו, כי ל אף יש תפקיד מרכזי באופן שבו בני האדם נשמעים.
 
 

האם ניתן לבצע כמה ניתוחים פלסטיים בפעם אחת?
 
 
כן, אך חשוב לציין שככל שמוסיפים יותר שינויים בפעם אחת, הסיכוי לסיבוך גובר. במידה והניתוחים אינם מעלים את הסיכון לסיבוך בזמן הניתוח או בתקופת ההחלמה, זה אפשרי.
 
 

האם ניתן להסיר או לטשטש צלקות?
 
 
במקרים של צלקות גדולות ובולטות לעין, בהחלט אפשר להסיר את רקמת הצלקת ולהשתיל במקומה עור חדש. עם זאת, לעתים נדרשים מספר ניתוחים על מנת להשלים את ההליך.
 
 
 

האם אהיה מרוצה מהתוצאה שתתקבל בעקבות הניתוח?

 
מטופלים רבים מגיעים עם ציפיות מסוימות לניתוח, שהן לא תמיד ריאליות ומתאימות למבנה הגוף שלהם. חשוב מאוד לשוחח עם המנתח לפני הניתוח על מנת להבין מה ניתן לשנות ומה לא, להסתכל על תמונות של מנותחים אחרים ובמידה ואפשר אז גם להיפגש עמם. כך תוכלו להבין האם הציפיות שלכם מציאותיות ותפחיתו את תחושת החרדה מפני התוצאה.
 
 
לקבלת ייעוץ מקצועי ולתיאום פגישה – צרו קשר עוד היום!